Seznam
Seznam
Seznam

Související články

2 komentáře

 1. 1

  Igor Križan

  ta služba párkrát do měsíce je na houby protože nevíte kdy si vás lékaři pozvou k konzultacím já bych to potřeboval jako sůl špatně chodím ohnutej jako paragraf než tam dojdu tak abych vyšel hodinu před termínem abych tam byl včas. nejlépe by bylo kdybych to mohl projednat s oprávněnou osobou ůstně. Děkuji Križan

  Opověď
 2. 2

  Eva Holá

  Píši vám mé zkušenosti se senior taxi Pardubice. Název je sice hezký, ale není výstižný!!!
  Předpokládá se převoz seniorů,kterí jsou na to pohybově celkem dpobře, t.j. nemají kpompanzační pomůcky, typu FH nebo rotátory
  Rˇidič sedí v přestavěnem taxiku a nepomůže seniorovi v žádném případě.t.j. mneotevře dveř, nepomůže s FH, nepomůže mu nasedat.Chová se jako typický řidič běžného taxiku.
  Tuto službu jsem využila 2x, chápu, že je nutné se objenat den nebo 2 dny předem,ale nechápu organizaci zpětného odvozu třeba domů po vyšetření.Dnes jsem byla objednanaá na vyš. na13.30.objednala mkjsem si senior taxi na 13.00 hod.mám 2FH přichůzi vrávorám. Řidič sedě v taxíku a jen koukal na mňe, zda dojdu k taxiku.Musela jsem otevřít zadní dveře auta a dát si tam FH.Do nemocnice mne sice odvezl, ale pomoc při vystupování žádná-.U lékaře bylo hodně pacientů, takže z ambulance jsem odcházela 15.30Volala jsem si Senior taxi, ale dispečer mi řekl, že všechny senior taxi, jsou vytížené a obsazené.a že jsem si měla úpři objednávce zajistit i cestu zpět.Jenže nikdy nevíte, kdy budete vyšetřena. Při veze RZP nějaký urgentní případ a pordinace se zablokuje.
  Nemyslím si, že by oba senior taxi jsou v terénu.
  Takže nápad se Senior taxi byl do brý, ale realizace výrazně kulhá za potřeby seniorů.Při objednávce ačkoli se zdůrazní doprovod a chodídko, dispečer nepošle větší vozidlo.Klint musí mít chodítko vzadu na klíně.Předpokádala jsem že Senior taxi bude na ůrov ni :Novodobé sanitky“ nebo alespon na 70% Vyzvednout léky v lékárně pouze při naléhání.

  Opověď

Odpovězte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 © eLogistika.info