Jeden z hlavních evropských producentů Pirlo Tubes používá na laminátové tuby přímý potisk již od roku 2010. V současnosti společnost využívá pokročilou metodu tisku, která umožňuje kvalitní potisk po obvodu celých 360°. Pirlo tuby získávají prestižní ocenění po celém světě. Zasloužený zájem produkty firmy vzbudily i na veletrhu Fachpack.

Výrobce Pirlo Tubes GmbH se může pochlubit řadou ocenění za design tub určených především pro sektor kosmetiky, potravin a chemie. Vyjímkou nebyl ani letošní rok, kdy výrobce získal WorldStar Award 2016 v kategorii Health&Beauty.

Digitální tisk je trendy

V současnosti jsou zákazníky často vyžadovány menší či střední série tištěné nejen s optimálními ekonomickými náklady, ale hlavně prakticky “na počkání” . V tomto případě výrobce nabízí  7barevný digitální potisk na tuby různých průměrů  (35, 40 a 50 mm). Doporučená délka je až 200 mm. Plnicí objem v rozmezí od 30 do 275 ml.

Jak vice přilákat zákazníka

Novým trendem je používání transparentních plastů. Prémiová grafika osvětlená na regálu zákonitě přiláká pozornost zákazníka a zároveň zvyšuje i šanci zakoupení výrobku. V neposlední řadě je i u tohoto sortimentu pobídkovým faktorem udržitelnost, v jejímž jméně dochází k používání nových tenčích laminátových materiálů.

Zdroj: Syba.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno