[quote]Po víkendu čekají cestující na železnici výluky na tratích mezi Prahou a Neratovicemi a mezi Prahou a Berounem přes Rudnou. Část vlaků bude nahrazena autobusovou dopravu. Rovněž nebudou jezdit vlaky mezi pražskými Vršovicemi a hlavním nádražím. V tiskové zprávě to uvedly České dráhy. [/quote]

Výluka na trati do Neratovic potrvá od středy 13. května od 07:00 do čtvrtka 26. května do 21:00. Všechny vlaky budou v tomto úseku nahrazeny autobusy, což se dotkne i osobních vlaků na linkách do Mladé Boleslavi. Rychlíky budou úsek z Prahy do Neratovic objíždět po odklonové trase. Od 13. do 19. května rovněž nepojedou vlaky na lince S34 mezi Masarykovým nádražím a Čakovicemi.

Autobusy budou rovněž nahrazené vlaky v úsecích Beroun – Nučice a Beroun – Nižbor od pondělí 11. května do pátku 10. července. Mezi Nučicemi, Rudnou a pražským smíchovským nádražím budou i nadále cestující přepravováni vlaky. Ve dnech 11. a 12. května bude navíc výlukou postižený rovněž úsek Beroun – Roztoky u Křivoklátu. I zde budou vlaky nahrazené náhradní autobusovou dopravou. Odjezdy konkrétních spojů si mohou cestující ověřit ve výlukovém jízdním řádu pro konkrétní trať na stránkách českých drah.

Zdroj: ČTK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno