Pohodlné nakupování s Hiku

[quote]Všichni dobře známe ten pocit, když se vrátíme ze supermarketu a zjistíme, že jsme něco zapomněli koupit. S pomocí chytrého tlačítka Hiku se takové situace ale brzy mohou stát pouhou vzpomínkou.[/quote]

Hiku je jedním z mnoha zařízení svého druhu. Není tak efektivní jako tlačítko Amazon Dash, pomocí kterého si uživatelé mohou přiobjednat zboží jediným stisknutím, ale je praktičtější než Genican, který nabízí možnost naskenovat čárový kód z použitého obalu, který se právě chystáte vyhodit.

První verze Hiku byla uvedena na trh už v říjnu 2013. Zařízení disponovalo čtečkou čárových kódů, zabudovaným mikrofonem a bylo možné jej připojit k Wi-Fi. Pokud jste chtěli přidat na seznam další položku, stačilo pouze načíst kód či nahlas vyslovit název produktu. Pomocí magnetu lze Hiku přichytit na jakýkoliv hladký kovový povrch, kupříkladu na ledničku.

Nová verze Hiku skýtá několik vylepšení. Je kdykoliv připravena k použití. Načítá kódy a nahrává hlasy automaticky. Také je odolnější vůči vlhkosti.

Stačí pouze naskenovat kód produktu či vyslovit jeho název a ten se okamžitě přidá na nákupní seznam na cloudu. Mluvené slovo musí ale napřed projít přes aplikaci Hiku.

Nákupní seznam se automaticky nahrává na cloud a uživatel si ho může procházet prostřednictvím iOS či Android aplikace. Seznam navíc může uživatel sdílet např. s dalšími obyvateli domácnosti. Pokud na seznamu uživatel provede nějaké změny, tyto změny se zobrazí i dalším uživatelům, aby se předešlo tomu, že více lidí koupí stejnou věc.

Nová verze Hiku navíc uživatelům umožňuje nakupovat v e-shopech. Do systému jsou zatím integrovány pouze dva obchody v USA – Peapod a Walmart Online Grocery. Na seznamu se automaticky ukáže dostupnost určité položky online a prostřednictvím aplikace může být rovnou objednána. Zakoupené zboží se pak smaže z nákupního seznamu.

Nová verze Hiku bude k mání online od 19. listopadu za 49 USD (cca 1200 Kč).

[images type=“carousel“ cols=“four“ lightbox=“true“]
[image link=“20242″ image=“20242″]
[image link=“20243″ image=“20243″]
[image link=“20244″ image=“20244″]
[image link=“20245″ image=“20245″]
[/images]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno