[quote]Společnost  XTline nabízí sadu ráčnových klíčů ve zdařilém plastovém pouzdru (tool box). Součástí sady jsou klíče z chromové oceli o velikostech 10, 12, 13, 14, 15, 17 a 19 mm. Prodejní obal je průhledná smrštitelná plastová fólie, která zajišťuje zejména pro samoobslužný prodej záruku originality balení, je tedy i důležitým prvkem neporušitelnosti, který dokládá kompletnost sady.[/quote]

Pozornost věnovaná čárovému kódu

Identifikace pro rychlý průchod pokladnou je samozřejmě pomocí čárového kódu. Čárový kód je umístěn na pouzdře ve dvou místech, zmenšená velikost oproti standardu je na pravé etiketě, která současně informuje o velikostech klíčů v sadě a naopak zvětšená velikost je na zadní etiketě. Zadní etikta je nalepena v prohlubni pouzdra a tím je velmi dobře chráněna proti poškození.

Konstrukce x design

Konstrukce pouzdra se dobře snoubí s designem dotaženým do finále etiketami a vzájemně se umocňují. Černo-žlutá barevná kombinace s velkými průhledy upoutá pozornost kupujících. Snad by vstřikovaný přední a zadní díl mohly nést identifikaci materiálu dle I ČSN EN ISO 1043-1 Plasty – Značky a zkratky pro třídění k následné recyklaci. Příjemným překvapením je fixační vložka tvarovaná z černého flokovaného plastu fixovaná k zadnímu dílu samolepicí páskou.

Zdroj: Syba – Vlado Volek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno