[quote]Prologis, Inc., globální lídr v oblasti logistických nemovitostí, slavnostně otevřel budovu o rozloze 25 414 metrů čtverečních postavenou na míru pro BMW Group v Prologis Park Bratislava. Slavnostní událost vyvrcholila oficiálním přestřižením pásky.[/quote]

 Ceremonie nesoucí se ve znamení „překročení cílové čáry“ se zúčastnili pan Wolfgang Baumann, viceprezident BMW pro logistiku náhradních dílů, Ben Bannatyne, prezident Prologis pro Evropu, a Martin Polák, senior viceprezident a ředitel Prologis pro střední a východní Evropu. Události se zúčastnili také primátor Sence a více než 80 vážených hostů, představitelů města, zástupců médií a zaměstnanců.

Moderní distribuční budova DC9 byla postavena na míru specifickým požadavkům zákazníka a disponuje LED osvětlením, zařízením pro regulaci teploty, osvětlením areálu, kamerovým systémem, speciálním IT řešením a místností pro nebezpečné zboží (ADR). Prostory budou sloužit jako centrum pro distribuci náhradních dílů pro celou střední Evropu.

„V regionu střední a východní Evropy nadále sledujeme poptávku od společností působících v automobilovém průmyslu, které často vyžadují budovy přizpůsobené tak, aby vyhovovaly jejich podnikatelské činnosti,“ řekl senior viceprezident a ředitel Prologis pro střední a východní Evropu Martin Polák. „Tato nová budova je prvotřídním příkladem naší schopnosti poskytovat prostory uzpůsobené potřebám zákazníkům v ideálních lokalitách. Jsme rádi, že jsme se podíleli na tak prestižním projektu.“

Moderní průmyslový areál Prologis Park Bratislava se nachází 24 kilometrů východně od centra Bratislavy, dva kilometry od Sence a 16 kilometrů od mezinárodního letiště. Park v současné době zahrnuje 13 budov o celkové rozloze více než 320 000 metrů čtverečních výrobních a distribučních prostor.

Prologis je s více než 520 000 metry čtverečními logistických a průmyslových ploch hlavním poskytovatelem distribučních budov na Slovensku (k 31. březnu 2016).

Zdroj: Prologis

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno