[quote]Řidiči i cestující MHD se musí připravit na komplikace na Průmyslové ulici v Praze. Ta bude totiž od čtvrtka 21. května od 01:00 do pondělí 25. května do půlnoci kompletně uzavřena v úseku mezi ulicemi Plukovníka Mráze a V Chotejně. Důvodem uzavírky je oprava železničního mostu, který vede přes Průmyslovou ulici v Hostivaři, sdělila mluvčí magistrátu Petra Hrubá. [/quote]

Ve směru na Hloubětín budou muset automobilisté jet po objízdné trase přes Hornoměcholupskou, dále ulicí K Měcholupům, Kutnohorskou a zpět na Průmyslovou. Ve směru na Hostivař povede objízdná trasa po stejných ulicích v opačném, směru.

V souvislosti s uzavírkou dojde rovněž k dočasné změně v provozu linek MHD. Změny tras se dotknou autobusových linek číslo 101, 125, 181, 183 a 296. Linky 101 a 296 budou mít trasy zkráceny, ty ostatní pojedou po změněných trasách. Přesné informace s popisy tras zveřejnil dopravní podnik na svých webových stránkách.

Oprava železničního mostu je součástí rekonstrukce železniční stanice Praha-Hostivař a jejího okolí. Celý most bude kompletně opraven a jeho konstrukce bude zesílena. Rekonstrukce začala již loni v září a kvůli omezení dopravy se v Hostivaři tvořily dlouhé kolony.

Zdroj: ČTK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno