[quote]Víceúčelový a snadno skladný a přepravitelný nástroj, který se pomalu vejde do kapsy – to je snem každého cyklisty. Jihokorejská společnost Leeman takové šikovné zařízení vyvinula, i když na to šla poněkud jinak. Jejich Kickstand Pump se připevní přímo na kolo a poslouží nejen jako stojánek a pumpička, ale také jako páka a zadní světlo.[/quote]

Hliníková páka je ve tvaru ploché vidlice, takže ji lze snadno vsunout kamkoliv je potřeba. Čepy přiléhají přesně ke zbytku nástroje, takže za všech okolností drží.

V případě potřeby můžete zařízení z kola lehce sejmout a použít jako pumpičku. K dispozici máte samozřejmě i hadičku a kolo můžete jednoduše nahustit. Díky speciálnímu vybavení můžete pumpičku (podle průměru dříku) použít i jako podlahovou pumpičku.

Na konci zařízení se vyskytuje červená LED, kterou můžete použít jako zadní světlo – i když poněkud nízko posazené.

Kickstand Pump váží celkem 196 g, což je podle společnosti Leeman méně než kdybyste s sebou převáželi vše uvedené samostatně. Za drobný příspěvek 45 USD na Kickstarter může být takové šikovné zařízení vaše – ovšem pokud se dostane do výroby.

[images type=“carousel“ cols=“five“ lightbox=“true“]
[image link=“19798″ image=“19798″]
[image link=“19799″ image=“19799″]
[image link=“19800″ image=“19800″]
[image link=“19801″ image=“19801″]
[image link=“19802″ image=“19802″]
[/images]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno