[quote]Společnost RELIANT přichystala pro letošní rok nabídku zajímavých logistických akcí, které jsou určeny pro široké spektrum logistických odborníků. Bohatý program cílí do oblasti profesionální logistiky, výroby, obchodu i dalších odvětví, kterými logistika prostupuje. Cílem je zprostředkovat informace o nejaktuálnějších trendech v oboru a vytvořit jedinečné prostředí pro komunikaci a sdílení nových myšlenek a nápadů.[/quote]

RISK MANAGEMENT V LOGISTICE

  1. února 2016, Zámecký hotel Třešť

Logistický rok 2016 začíná odbornou konferencí RISK MANAGEMENT V LOGISTICE, která se koná 16. února v Zámeckém hotelu Třešť. Pořadatelem konference je společnost SATUM CZECH, organizační zabezpečení zajišťuje společnost RELIANT. Klíčovým řečníkem konference je Joel Sutherland, Managing Director Supply Chain Management institute, University of San Diego ve Spojených státech. Joel Sutherland je odborník v oblasti logistiky a supply chain, který získal celosvětové uznání. Působil jako předseda představenstva Council of Supply Chain Management Professionals, kde obdržel nejprestižnější ocenění udělované jednotlivci – Cenu za vynikající výsledky. Je také nositelem Ocenění za profesní úspěchy časopisu Logistics Management a byl uveden na žebříčku TOP 20 Logistických manažerů Fórem pro logistiku & Supply Chain. Na konferenci vystoupí exkluzivně s prezentací „Understanding and Managing Supply Chain Risk and Complexity“. Po úvodní přednášce budou následovat přednášky věnované jednotlivým aspektům efektivního řízení rizik uvnitř dílčích článků zásobovacího řetězce. Plánovaná účast je zhruba 60 až 80 osob.

Více informací: www.reliant.cz/cz/konference-satum

Kontakt pro partnery: padevetova@reliant.eu

Registrace: www.reliant.cz/cz/konference-satum/registrace

 

DEN ČESKÉ LOGISTIKY

  1. dubna 2016, CTP Prague North, Kozomín 501

V dubnu se uskuteční již druhý ročník logistického veletrhu DEN ČESKÉ LOGISTIKY. V prostorách moderního skladu CTParku Prague North veletrh přivítá vrcholové představitele společností poskytující profesionální logistické služby, výrobních a obchodních firem, zástupce odborných škol a universit a odborníky z jednotlivých článků logistického řetězce. Den české logistiky nabízí příležitost představit formou individuální expozice výrobky a služby a k tomu mít k dispozici důstojný prostor pro prezentaci v rámci celodenního programu celé akce. CTParku Prague North. Veletrh doplní diskusní platforma určená pro širokou odbornou veřejnost.

Nedílnou součástí Dne české logistiky bude i komplexní doprovodný program. „Open space“ koncept celé akce nabídne možnost zbudovat na ploše kolem auditoria, ve kterém bude probíhat odborným program, prostor pro expozice jednotlivých partnerů. Den české logistiky nabízí v několika úrovních partnerskou účast (viz tabulka).

Více informací: www.czech-logistics.eu/den-ceske-logistiky/dcl-2016

Kontakt pro partnery: den-logistiky@czech-logistics.eu

Registrace: www.czech-logistics.eu/den-ceske-logistiky/dcl-2016/registrace

 

SPEEDCHAIN SLOVAKIA

Logistika: Výzvy a řešení

  1. a 20. května 2016, Hotel Zochova chata, Modra

S další akcí zamíří letos RELIANT na Slovensko, kde se ve dnech 19. a 20. května v hotelu Zochova chata v Modre uskuteční první ročník logistické konference SPEEDCHAIN SLOVAKIA. Konference s mottem „Logistika: Výzvy a řešení“ navazuje na tradici českého SpeedCHAINU a nabízí podobnou koncepci. Akce je určena pro zhruba 250 účastníků – především logistických odborníků ze Slovenska a z České republiky. Cílem je nabídnout novou příležitost pro vzájemnou spolupráci a poskytnou novou platformu pro výměnu odborných informací a názorů. První ročník se zaměří zejména na moderní technologie, automatizaci logistických procesů a možnosti optimalizace zásobovacího řetězce v rámci regionu střední a východní Evropy.

Více informací: http://slovakia.speedchain.eu

Kontakt pro partnery: padevetova@reliant.eu

Registrace: http://slovakia.speedchain.eu/cz/registracia-2016

 

SPEEDCHAIN 2016

Logistika: Vize a perspektivy

  1. a 4. listopadu 2016, Břevnovský klášter, Praha 6

Vrcholnou události letošní logistické sezóny se stane již jedenáctý ročník mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN 2016. Největší setkání logistických odborníků v regionu střední Evropy se uskuteční ve dnech 3. a 4. listopadu v tradičním prostředí historických sálů Břevnovského kláštera v Praze. Tato každoroční konference se dlouhodobě podílí na utváření a rozvoji moderní české logistiky, její efektivní integraci do regionální logistiky středoevropského regionu ve vazbě na společný evropský trh. Konference poskytuje prostor pro širokou odbornou diskuzi zejména logistických odborníků z oblasti průmyslové výroby, mezinárodního obchodu a smluvní logistiky. SpeedCHAIN představuje významnou platformu pro výměnu odborných informací a názorů a nabízí příležitost upozornit na příklady best practice v lokálním, regionálním, evropském a globálním měřítku. Loňský SpeedCHAIN navštívilo 653 spokojených účastníků.

Více informací: www.speedchain.cz

Kontakt pro partnery: padevetova@reliant.eu

Registrace: www.speedchain.cz/cz/registrace-2016

 

Zdroj: Reliant

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno