[quote]Díky významné každoroční události TRANSLOG Connect Congress – obecně známé jako velké profesionální centrum pro logistiku, účastníky řízení dodavatelského řetězce a osoby s rozhodovací pravomocí ve střední a východní Evropě – bylo uzavřeno několik nových partnerství podporujících spolupráci mezi delegáty a poskytovateli řešení v tomto rychle rostoucím regionu.[/quote]

Nová fáze řízení logistiky a řízení dodavatelského řetězce

Konferenční dveře jsou již zavřené, ale nové obchodní příležitosti otevřely dveře k inovativním technologiím a službám. Jako klíčové výzvy, díky kterým je možno dostat se blíže k zákazníkům a které čekají na zdolání na trzích střední a východní Evropy, byla definována digitalizace a zvýšení flexibility dodavatelského řetězce.

1234

Shora: Aptus, C.H.Robinson, Ehrhardt+Parner, meetingové místnosti společnosti DB Schnenker na konferenci

Dobře řízená operace dodavatelského řetězce je stále rozhodujícím faktorem obchodního úspěchu. Transformaci a dobré načasování obecně zahrnuje zavedení nových výkonných technologií, ale zásadní revizi procesů a organizace.

Program a aktivity na TRANSLOG CONNECT byly přijímány informovaným publikem výjimečně dobře. Mezi četnými uznávanými prezentacemi byla jedna z nejnavštěvovanějších prezentace Dr. Sebastiana Kummera z Univerzity obchodu a ekonomie ve Vídni.

Charismatický rakouský moderátor a předseda akce zdůrazňoval celosvětové problémy spojené s digitalizací, stejně jako řešení zemí střední a východní Evropy: jak rozšířená realita může změnit naše životy a logistickou výkonnost a navíc, jak by osobní asistenti a umělá inteligence mohly podpořit procesy dodavatelského řetězce. Obecně řečeno, jak je inteligentní robotika stále více a více využitelná v mnoha oblastech logistiky.

Společnost DHL, přední světová logistická společnost, například úspěšně otestovala pilotní projekt „Vision picking“ v jejich skladu v Nizozemsku, jako první krok směrem k používání rozšířené reality v odvětví logistiky. Projekt byl realizován ve spolupráci se společnostmi Ricoh a Ubimax, předními odborníky na nositelná výpočetní zařízení.

Kromě dvou tisíců předobjednaných a účelových obchodních meetingů, stovek osob s rozhodovacími pravomocemi ze všech zemí regionu a nespočtu výměn nápadů a osvědčených postupů, se delegáti účastnili fascinujících prezentací předních profesionálů, jako jsou Tomáš Mayer (vedoucí Key Account manažmentu a vedoucí oddělení Corporate Sales, Gebrüder Weiss), který hovořil o modelu řešení společnosti Gebrüder Weiss; Slawomir Blotny (ředitel business developmentu, Raben Group), který poskytoval exkluzivní informace o „zásobování západu východem“ a Arkadiusz Glinka (ředitel oddělení dopravy východní Evropy, C.H.Robinson), který sdílel tajemství, kde najít největší a nejrychlejší úspory v přepravě uvnitř našich dodavatelských řetězců.

567

Shora: Arkadiusz Glinka/C.H.Robinson, Ferenc Lajkó/ Waberer´s, Prof. Dr. Sebastian Kummer/ WU Vienna

Jeden z nejvýznamnějších a nejočekávanějších momentů akce byl čtvrtý ročník udělování ceny za logistiku a řízení dodavatelského řetězce pro region střední a východní Evropy. Ceremoniál zahájil Prof. Dr. Sebastian Kummer – vedoucí Ústavu dopravy a logistiky, WU Vídeň – který oznámil vítěze a předal cenu francouzsko-polské společnosti Blulog v kategorii poskytovatele služeb a srbské firmě interCLEAN v kategorii výrobce.

10

Zleva: Dennis Lantos, ředitel společnosti TEG a orgánizátor akce/Gábor Kiss, člen poroty a vedoucí dodavatelského řetězce ve společnosti METRO/ Jérémy Laurens, ředitel prodeje a marketingu vítěze BluLog/ Vladimír Despotovic, manažer importu a prodeje vítězného interCLEAN/ Dagmara Glowacka, člen poroty a ředitelka globální logistiky v Kronsberg Automotive/Prof. Dr. Sebastian Kummer, předseda a vedoucí Ústavu dopravy a logistiky, WU Vídeň

Firmy nemusí být velké, aby měly skvělé nápady – dejte nám vědět o porotci, který poskytl exkluzivní zázemí, a diskutujte o dalším vývoji, sdílejte osvědčené postupy a porovnávejte strategie pro dosažení „další hranice u operací v dodavatelském řetězci“.

Pořadatel TEG chce každoročně sdružovat nejlepší zástupce a inovátory z odvětví logistiky a dodavatelského řetězce, aby vytvořil hodnotnou profesionální síť v regionu střední a východní Evropy.

TRANSLOG se bude opět konat v listopadu 2017 v Budapešti. Pro další informace navštivte oficiální webové stránky nebo se obraťte na organizátora na tomto e-mailu: info@tegevents.eu

Návštěva v roce 2017 jako prodejce: sales@tegevents.eu / jako delegát: marketing@tegevents.eu / příležitosti pro prezentaci: katys@tegevents.eu

1234

Zdroj: TEG