[quote]Specialista na balící stroje a zařízení, společnost Sepha aktualizovala jeden ze svých nejvíce originálních strojů EZ blister. Konstrukčně se jedná o typ laboratorního zařízení. Celková rychlost zařízení je zvýšena kromě jiného i novou funkcí nakladače. Zároveň dochází i ke snížení práce operátora. Technologii je možné využívat v menších farmaceutických zařízeních, klinikách či laboratořích.[/quote]

Současný model je tvořen horním strojním stolem s řadou volitelných prvků, které umožňují maximální přizpůsobení k produkci zákazníka.

Inovovaná konstrukce

Mezi užitečné doplňky patří kodování číslic či možnost práce v modifikované atmosféře. Nový automatický podavač umožňuje optimální provozní rychlost a plynulý posun obalů. EZ Blister Auto zvyšuje rychlost výroby na zhruba 300 až 500 cyklů za hodinu pro každou jednotlivou operaci.

Praktické použití

Zajímavostí je, že původně byla tato inovace vyvinuta jako jednorázový projekt pro konkrétního zákazníka, díky úspěšnému vyzkoušení v provozu, se společnost rozhodla vyrábět a dodávat novou technologii i dalším klientům, kteří jsou schopni ocenit její výhody. Upgradované varianty disponují i dotykovým HMI ovládacím displejem.

Zdroj: Syba.cz