[quote]CEBOX je znovu uzavíratelná skládačka s vnitřní vlepenou hadicí. Je vhodná pro balení práškových, pastovitých, viskózních a kapalných výrobků. Je šetrná k životnímu prostředí a snadno recyklovatelná. Kromě toho je skládačka CEBOX certifikovaná jako skupina obalů vhodných pro balení a přepravu nebezpečných látek I, II a III. Třídy. V závislosti na použitém materiálu a lepidlu je odolná vůči olejům, tukům a alkoholu, nepropustná pro vodní páru, kyslík a aroma.[/quote]

Skládačka CEBOX existuje v různých velikostech pro objemy od 100 ml po téměř 20 litrů. Vzhledem k tomu, že se dodává v plochém stavu jsou úložné prostory a přepravní náklady minimalizovány. Uzávěry skládačky mohou být různé např. sypátka z hliníku, plastové šroubovací uzávěry, plastové dávkovací systémy, které umožňují lehké otevření a znovuuzavření a jsou beze zbytku odstranitelné. Materiál hadice (papír+PE, polyester+PE, papír+Al fólie+PE, peel lamináty a další komerční produkty) zajišťuje co nejlepší bariérové vlastnosti především nepropustnost pro vodní páru, kyslík a aroma. Tvarová rozmanitost, uzavírací systémy kombinované s různými zušlechťovacími technikami jsou pro značkové firmy a obchod mimořádně zajímavé. Především je důležitý vnější vzhled skládačky CEBOX, který je nezávislý na použitém vnitřním materiálu. Edelmannova skládačka  CEBOX je ekologická a může být označena v rámci Edelmannovy klima neutrální obalové produkce etiketou „Verpackung CO2 kompensiert“. 80procentní podíl lepenky garantuje ekologicky šetrnou recyklaci, čímž se snižují dodatečné náklady.

Skládačka CEBOX se uplatňuje pro balení výrobků ze segmentu péče o zdraví a krásu, ale též pro balení koření, sladidel, pekařských směsí, kakaa, kávy, čaje, sýrů a tuků, ať jsou v tekuté, práškové pastovité nebo granulované podobě.

Edelmann je předním poskytovatelem vysoce kvalitních a inovativních obalových řešení z lepenky a papíru. Na 13 místech po celém světě, ve Francii, Polsku, Maďarsku, Mexiku, Číně a Indii a sedmi v Německu, vyvíjí, vyrábí a prodává tato rodinná firma skládací krabice, letáky a systémová řešení pro trh s výrobky péče o zdraví a krásu a pro spotřebitelské značky. V roce 2013 realizovalo 2 200 zaměstnanců obrat ve výši 233 milionů €. Zhruba 55 procent tvoří zahraniční podíl na celkových prodejích skupiny Edelmann. Celosvětově Edelmann vyprodukoval 4,0 mld. obalů a 1,1 miliardy příbalových letáků.

Zdroj: Packaging

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno