[quote]V portfoliu firmy OneVision již řadu let nechybí nabídka ucelené řady různých workflow nástrojů, které umožňují zpracování souborů v řadě pre-pressových formátů. Inovativní softwarová řešení bude německá společnost demonstrovat i na mezinárodním novinovém veletrhu ve Vídni. Díky vysoké úrovni automatizace v předtiskové přípravě lze dosáhnout ještě vyšší kvality tisku.[/quote]

OneVision Software AG patří mezi významné výrobce high-end řešení pro předtiskovou přípravu. Na World Publishing Expo ve Vídni, který se koná 10. až 12. října se společnost soustředí především na presentaci inovativní technologie 4D color management, automatizovanou optimalizaci obrazu a možnosti jednotného řešení pro pracovní postupy tiskového workflow a další možnosti, které nabízí publikační software.

Asura přináší nové možnosti pro vydavatele novin

Mezi serverové řešení, které dokáže zajistit jak pokročilé zpracování nejrůznějších problémových prvků pre-pressových dokumentů, jako jsou písma, barvy či křivky, tak celkovou optimalizaci (opravy, vyčištění) postscriptového či PDF kódu patří produkt Asura. SW je používán vydavateli novin po celém světě (např. Financial Times, Mail Newspapers UK ad.).

Nová 4D technologie správy barev umožňuje převody barev a změny jazyka mnohem jednodušší a spolehlivější cestou.

Amendo 3.9, PlugRASTER-HDin a další aplikace i nástroje

Amendo 3.9 je nejnovější verze SW určeného ke zpracování obrazu. K vylepšeným funkcím patří např. nástroje, které slouží k optimalizaci jasu, kontrastu i ostrosti či třeba i k automatickému zjasnění zubů v obraze.

S RIP softwarem, PlugRASTER-HDin, OneVision nastavil nový standard v novinovém tisku. Nová homogenní HD technologie kombinuje to nejlepší z AM a FM. To vše nyní umožňuje tisk novin ve fotografické kvalitě bez dodatečných nákladů. A dokonce i v kritickém středním rozsahu tónů jsou viditelné i ty nejjemnější detaily.

Zdroj: Syba.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno