[quote]Kühne + Nagel představil nedávno na dvou akcích pro odbornou veřejnost vyspělou logistiku farmacii.[/quote]

Specializované sklady pro farmacii Kühne + Nagel v Praze

 První z akcí byla prohlídka farmaceutických skladů Kühne + Nagel v Hostivici: samozřejmostí vyspělé logistiky farmacie jsou moderní sklady s kontrolovanou teplotou v režimech 15 – 25 °C a 2 – 8 °C vybavené aktivním 24/7 monitoringem a novými technologiemi. Nedílnou podmínkou jsou certifikáty od nejvyšších kontrolních evropských i českých státních institucí.

Prostřednictvím své mezinárodní sítě Kühne + Nagel ČR přepravuje, uskladňuje a distribuuje například teplotně citlivá léčiva na předpis či volně prodejná, veterinární léčiva, biologické produkty, zdravotnické přístroje, diagnostické přístroje včetně in-vitro diagnostiky, ale také vakcíny, klinické studie nebo opiáty.

Pharma_Airfreight1

Moderní logistika ve farmacii na odborné konferenci

 Tématem odborné konference Zóna Logistika, jejímž se Kühne + Nagel ČR stal hlavním partnerem, byly nové technologie v logistických procesech. Michal Nevrlý, Business Development Manager pro segmenty automotive a pharma ve společnosti Kühne + Nagel představil technologická řešení pro vyspělou logistiku farmacie KN PharmaChain. Na případových studiích ukázal, jak se řídí vysokoobjemové distribuční operace teplotně citlivého zboží, jež podléhá nejpřísnějším regulačním předpisům.

„Společnost Kühne + Nagel trvale investuje do inovací své farmaceutické divize tak, aby byla schopná zaručit nejlepší služby a standardy kvality pro kontrolu a přepravu farmaceutických produktů,“ říká ke svému vystoupení na konferenci Michal Nevrlý. „Jako globální poskytovatel logistických služeb disponujeme i v Praze unikátními moderními sklady farmaceutik a dokonce i opiátů.“

Zdroj: Kühne + Nagel

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno