[quote]Středa posledního týdne letošního ledna patřila v jihočeské společnosti  STEINBAUER LECHNER slavnostním okamžikům, kdy po úvodním slově ředitele Antonína Steinbauera přestižením pásky byl završen akt oficiálního otevření nově vybudovaného školicího střediska. Vedle výrobních prostor pro výrobu přepravních obalů byl areál v Lišově obohacen školicí prostor, kde pod dohledem zkušených pracovníků si mohou noví pracovníci zvyšovat své dovednosti v oblasti zpracování dřevěných obalových materiálů.[/quote]

Kvalita především

Antonín Steinbauer, který je současně prezidentem obalové asociace SYBA, podtrhl, že zřízení tohoto střediska a to z vlastních finančních zdrojů, je nutností pro zajištění vysokého standardu kvality produkce společnosti. Bez kvalitních pracovníků s požadovanými dovednostmi nelze produkovat kvalitní průmyslové a exportní obaly.

SteinLech_2016_0127_27_750x300px-72w

SpeedCHAIN, FEFPEB

V rámci budování povědomí a zavedení vysokého standardu kvality výroby exportních obalů, pan Steinbauer jak v roli ředitele předního výrobce v tomto obalovém sektoru, tak i z pozice prezidenta asociace se aktivně účastní přípravy akcí propojující logistiku a obaly, příkladem konferenceSpeedCHAIN, jejímž organizátorem je Reliant Group, či zapojení obalové asociace do činnosti Evropské federace výrobců dřevěných palet a obalů – FEFPEB. Další kroky směřují k prohloubení spolupráce s  Vyšší odbornou školou a Střední průmyslovou školou ve Volyni.

Zdroj: Syba – Vlado Volek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno