[quote]Podle zprávy The Industrial, Bulk and Transport Packaging Market Forecast 2015–2025 agentury Visiongain čeká tuto oblast výrazný růst, jelikož se mnohé ekonomiky zotavují, rozvojové státy přecházejí do kategorie rozvíjejících se (emerging markets), po celém světě vzkvétají průmyslové obory a rozjíždí se elektronický obchod.[/quote]

Ačkoli v některých částech světa, obzvlášť v eurozóně a některých rozvíjejících se zemích, je ekonomika stále slabá, na celosvětové úrovni je na cestě ke zotavení. Stoupající spotřeba bude stimulovat průmyslovou aktivitu. K poptávce po těchto typech obalů přispěje rostoucí poptávka po chemikáliích, rozšiřování infrastruktury i rozvojové pomoci a stoupající spotřeba průmyslových obalů ve farmaceutickém průmyslu. Pravděpodobně budou profitovat i z vývoje a inovací. Přesto čelí i překážkám: mnohé klíčové trhy jsou nasyceny, např. pokud jde o některé chemické výrobky, někde jsou problémy s přepravou nebo sílí starost o životní prostředí.

288 str., 231 tabulek a grafů, podle materiálů (papír a lepenka, tuhé plasty, měkké plasty, kovy, sklo, dřevo, ostatní), profily 13 společností (mj. International Paper, Rock-Tenn, DS Smith, Brambles a Grief) a 18 států, čtyři rozhovory (Reusable Industrial Packaging Association, The Packaging Society, Berlin Packaging a Qingdao LAF Packaging), cena od 1 799 liber.

Zdroj: Packaging

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno