Sektor dopravy se neustále vyvíjí a roste. Podobně jako jiná odvětví má i logistika svá specifika. Společnost Trans.eu si vytýčila nelehký úkol – poskytovat moderní pracovní nástroje, které spojují klíčové aktéry logistiky. Ve svém konání je úspěšná. Klientům mimo jiné zajišťuje zázemí, bezpečí, úsporu času i finanční nákladů a nové kontakty.
Systém Trans.eu lze popsat jako unikátní balíček řešení, která umožňují navázat efektivní a bezpečnou spolupráci všem aktérům v sektoru logistiky z různých evropských zemí. Jmenovitě tedy dopravcům, speditérům a výrobcům. Propracovaný systém obsahuje například databázi nákladů, která umožňuje vybrat si nejvýhodnější nabídku na přepravu, nebo databázi vozidel, kde si lze snadno zvolit ověřeného dopravce.
Součástí balíčku služeb je i jedinečný obchodní komunikátor, do něhož je možné uvést podrobnosti objednávky a zaslat požadované doklady přes internet. Zapomenout nesmíme ani na systémovou integraci, jež umožňuje nahlášení nákladů a vyhledání dopravce přímo v informačním systému. Trans.eu zajišťuje i bezpečnost transakcí, kdy si lze zkontrolovat doklady dopravce a ověřit si kvalitu poskytovaných služeb (včetně hodnocení a komentářů). Proto systém přispívá k celkové kultivaci odvětví logistiky.
Inovativní ovládací panel
Jak podotkl Gabriel Sirbu, South Region Sales Director společnosti Trans.eu, firma se snaží stále přinášet inovace a nové funkce v oblasti IT pro dopravu a spedici. „Tento rok jsme naše klienty potěšili například spuštěním novinky Ovládací panel, který byl vytvořený za spoluúčasti našich zákazníků. Jeho hlavním cílem je šetřit zaměstnancům čas při práci,“ uvedl.
Ovládací panel je novým bezplatným modulem, který je určený všem uživatelům systému Trans.eu. Společnostem působícím v oblasti dopravy usnadňuje správu a řízení údajů. Panel mimo jiné umožňuje inteligentně přizpůsobovat nabídky vozového parku nebo poskytuje přístup ke všem nabídkám, které zaměstnanci do databáze zadali. Na jednom místě se tak koncentruje seznam nabídek i databáze obchodních partnerů.
Diskutujte o dopravě
Ovládací panel ale není jedinou novinkou, kterou společnost Trans.eu pro své klienty v nedávné době připravila. „Spustili jsme také diskusní fórum Transplace, kde si firmy efektivně a rychle vyměňují informace ohledně situace v dopravě, diskutují zákony, ale zmiňují třeba i firmy, na něž by si ostatní měli dát pozor,“ sdělil Gabriel Sirbu.
Právě diskuze mohou přispět k posílení bezpečnosti v oblasti dopravy, která je pro společnost Trans.eu primárním cílem. „Prioritou číslo jedna je vytvořit firmám bezpečné podnikatelské prostředí a pomocí vlastních nástrojů eliminovat neplatiče a podvodníky,“ dodal Gabriel Sirbu s tím, že každá firma si může během 14 dnů práci s programem Trans.eu vyzkoušet a v praxi ověřit jeho výhody.
Zdroj: Trans.eu