[quote]Společnost THIMM Packaging nabízí výrobcům rychloobrátkového zboží nové způsoby, jak plnit stále rostoucí požadavky obchodu. K úspěšným systémům posunu zboží THIMM xPOSe® – push THIMM xPOSe® – shelf, systému zdvihu zbožíTHIMM xPOSe® – lift–jump a systému s integrovaným skluzem zboží THIMM xPOSe® – slide se tak nyní přidává inovativní systém tahu THIMM xPOSe® – pull.[/quote]

THIMM xPOSe® – pull

Tento systém posouvání zboží tahem pružného pásku je optimalizací známých systémů posunu zboží, neboť je již integrován v přebalu. THIMM xPOSe® – pull lze přizpůsobit různým požadavkům na výrobky a balicí procesy. THIMM xPOSe® – pull je vhodný pro obaly až do hloubky 40 centimetrů. Inovace splňuje všechny požadavky na moderní regálové obaly (SRP; Shelf-Ready-Packaging): obal je snadno rozpoznatelný již ve skladu, lze ho snadno otevřít a doplňování regálů redukuje na minimum. Atraktivní prezentace zvyšuje zážitek z nakupování spotřebiteli, urychluje prodej.

Jednodílný systém THIMM xPOSe® – pull lze plnit manuálně i automaticky a díky integrovanému pásku má sílu posuvu až pět kilogramů. Regálové obaly série THIMM xPOSe®  jsou vhodné pro rychloobrátkové zboží: potraviny, krmivo pro domácí mazlíčky, osobní hygiena, výrobky pro kutily apod.

THIMM xPOSe® – lift–jump

Loni porota německé obalové soutěže udělila ocenění Deutscher Verpackungspreis 2014 regálovému obalu THIMM xPOSe® – lift–jump za inovativní řešení výrazné prezentace zboží v místě prodeje v kombinaci s optimalizací logistických nákladů na přepravu. Tento inovativní obal je specifický svým zabudovaným vyzdvihovačem. Po odebrání víka obalu se výrobky v zadní části obalu automaticky vyzdvihnou a jsou tak prezentovány na dvoustupňové úrovni, čímž se v regále či na prodejním pultě výrazně zviditelní. Výhodou tohoto obalu je optimální přeprava naplněných obalů, a to na jednostupňové úrovni, neboť vyzdvižení části zboží vzniká až v místě prodeje.

Worldstar Packaging Award

Ideálně se hodí pro prodej více druhů výrobků z jednoho obalu. Úspěšné tažení regálového obalu THIMM xPOSe® – lift–jump bylo završeno udělením ocenění Worldstar Packaging Award 2016, které bude předáno v květnu v Budapešti během zasedání World Packaging Organisation.

Zdroj: Syba – Vlado Volek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno