[quote]Po loňském obrovském úspěchu summitu TRANSLOG Connect se akce bude konat i letos, tentokrát 23. – 24. listopadu v Budapešti. Výjimečná akce bude opět velkým uzlem pro logistické odborníky. Mohou zde diskutovat o operačním vývoji, sdílet osvědčené postupy v oblasti dopravy, logistiky a řízení dodavatelského řetězce a navázat nová partnerství.[/quote]

Rakouský profesor Dr. Sebastian Kummer, hlavní porotce ze 4. ročníku, bude letos po páté v programovém poradním výboru.

Dr. Sebastian Kummer

Regionální a mezinárodní společnosti, jako jsou C.H.Robinson, Beiersdorf nebo Bacardi, budou tlumočit postřehy z trhu, aby tak byla zaručena kvalita agendy. Organizátor akce, The Events Group (TEG), navíc úzce spolupracuje s více než deseti předními logistickými asociacemi a partnery z celé střední a východní Evropy, čímž je zaručen regionální rozsah.

Legendární Prof. Dr. Sebastian Kummer, vedoucí oddělení dopravy a logistiky na ekonomické univerzitě ve Vídni, je letošním rokem po páté vedoucím členem programového poradního výboru. Pro svůj výzkum logistiky a dodavatelského řetězce má velkou vášeň a na letošním summitu bude sdílet svůj názor na téma Digitalizace: obchodní příležitost nebo nákladná past pro logistiku střední a východní Evropy?

Delegáti budou mít dále možnosti navštívit továrnu firmy Mercedes-Benz poblíž Budapeště, účastnit se prezentací případových studií a rezervovat si obchodní jednání s významnými regionálními i mezinárodními poskytovateli řešení, jako je jako je C.H. Robinson, DB Schenker, Gebrüder Weiss, EKOL logistika, Vectura Consulting, Aptus Software, Honeywell a mnoho dalších.

[images type=“carousel“ cols=“three“ lightbox=“true“]
[image link=“30774″ image=“30774″]
[image link=“30773″ image=“30773″]
[image link=“30772″ image=“30772″]
[image link=“30770″ image=“30770″]
[/images]

Více informací na: www.translogconnect.eu