[quote]Thimm foodWave/heatproof je vysoce tukotěsná vlnitá lepenka, která je vhodná pro přímý kontakt s potravinami a pro použití v pečících troubách a mikrovlnkách. Pečivo nebo produkty pro mikrovlnky mohou být vystaveny teplotě až 220 ºC po dobu až 30 minut. Produkty pro pečení nebo ohřev mohou být přímo do ní vkládány a po upečení je není nutno přebalovat. To přináší z hlediska hygieny a manipulace četné výhody.[/quote]

Bezešvá konstrukce pečicích forem umožňuje i použití oleje v pečicí formě. Společnost Thimm vyrábí tento inovovaný materiál za přísných hygienických podmínek v certifikovaném závodě podle BRC IoP standardu. Thimm foodWave/heatproof je udržitelné a bez silikonové řešení. Lepenka je recyklovatelná a může být zpracovávána v běžném tradičním postupu pro sběrový papír.

Na veletrhu FachPack vystavovala firma Thimm spolu s Thimm Packaging Systems také obaly pro nebezpečné zboží. Certifikované řešení pro balení airbagů se skládá z dřevěné palety, na půl složené krabice, kovové mřížky, mezistěny pro airbagy, kroužku z vlnité lepenky a víka. Obalové řešení se dodává komprimované jako set a dá se snadno a nekomplikovaně bez použití nástrojů postavit. Velikost obalu je optimalizována pro zámořské kontejnery. Obal má vysokou stabilitu a je možno vrstvit na sebe dva další obaly. Maximální váha náplně je 250 kg. Obal je schválen Spolkovým úřadem pro zkoumání materiálů (BAM) pro třídu 1.4 (výbušniny).

Zdroj: Packaging

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno