[quote]Kühne + Nagel byl vybrán pro řízení evropského e-commerce centra pro správu B2C objednávek a skladů prémiové značky čaje T.O by Lipton společnosti Unilever.[/quote]

Společnost Unilever si vybrala Kühne + Nagel pro skladovou logistiku a zpracování objednávek svého přístroje na přípravu čaje, který byl nedávno na trh uveden pod prémiovou značkou T.O by Lipton. Rozsah služeb zahrnuje provoz skladu a distribučních služeb v e-commerce centru pro zpracování objednávek v lucemburském Conternu. Další logistický servis zahrnuje zakázkové balení zboží při současné snaze o snížení objemu odpadu na minimální míru tak, aby byla dosažena maximální efektivita.

Pro zpracování objednávek T.O by Lipton byl vybrán systém třídění pick-by-light, který napomáhá ke zrychlení doby zpracování a umožňuje sledování stavu objednávky v reálném čase. Distribuce ke koncovým zákazníkům bude zajištěna prostřednictvím flexibilní sítě evropských přepravců, která je řízena společností Kühne + Nagel v Lucembursku.

Při zvažování o vstupu naší prémiové značky T.O by Lipton na trh B2C se společnost Kühne + Nagel díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti e-commerce projevila jako nejlepší možný dodavatel. Vysoká angažovanost a profesionalita týmů v Lucembursku umožnila dokonalý průběh všech kroků dodavatelského řetězce, což dovoluje společnosti Unilever v následujících letech potvrdit a posílit své ambice růstu v oblasti e-commerce,“ uvedl Hervé Pignault, vedoucí nákupu logistických služeb společnosti Unilever.

Gianfranco Sgro, člen týmu vedení společnosti Kühne + Nagel odpovědný za smluvní logistiku, uvedl: „Jsme rádi, že se nám podařilo rozšířit naši globální spolupráci se společností Unilever o evropské centrum pro zpracování objednávek pro značku T.O by Lipton. Společnost Kühne + Nagel strategicky naplňuje logistické potřeby zákazníků s celosvětovou spotřebitelskou základnou prostřednictvím svého centra e-commerce služeb, které nabízí nejmodernější řešení dodavatelských řetězců speciálně navržená pro vícekanálová obchodní řešení.“

Zdroj: Kühne + Nagel

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno