[quote]Společnost Linde Material Handling (Linde MH), evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, se od 9. května ujme role hostitele několikatýdenní akce nazvané World of Material Handling (WOMH).[/quote]

V tomto oboru jde o jedinečnou událost, která se pod heslem „Propojené perspektivy“ zaměří tentokrát na propojování, automatizaci, zákaznická řešení a otázky energie pro provoz techniky. Akce bude po dva a půl týdne přístupná jak domácím návštěvníkům z Německa, tak i dalším zájemcům z jiných zemí. Ojedinělá přehlídka se uskuteční v průmyslové hale Fredenhagen v Offenbachu nedaleko mezinárodního letiště ve Frankfurtu nad Mohanem.

Linde MH představí návštěvníkům veletrhu trendy, zajímavé informace i zážitky celkem na 12 000 m2 výstavní plochy. Zárukou zajímavého programu jsou expozice pořádané na výstavní ploše, multimediální prezentace, jako například výpravná 3D prezentace budoucnosti logistiky, odborná fóra, předváděcí akce i zóny objevitelských zážitků. Expozici lze sledovat jak s výkladem průvodce, tak individuálně. V souladu s letošním mottem „Propojené perspektivy“ se Linde MH bude věnovat nejdůležitějším trendům v oblasti intralogistiky bez ohledu na cyklus inovace a přiláká pozornost návštěvníků ke světu, kde se ještě výrazněji uplatňuje digitalizace a vzájemné propojení.

Nikde jinde než na veletrhu World of Material Handling nemají exkluzivně pozvaní hosté šanci získat natolik komplexní informace o možnostech, které Linde MH nabízí. Domů se budou vracet s nápady na vytvoření ještě dokonalejších materiálových toků ve svých vlastních provozech,“ říká s jistotou Manfred Höhn, Head of Marketing Communication and Branding, jeden z pracovníků Linde MH odpovědných za organizaci této události.

Kromě nejnovějších produktů a technologií, služeb a softwarových řešení bude na výstavě také široká řada novinek a produktů, které budou zanedlouho uvedeny na trh. Příkladem je elektrický vozík Linde Roadster, u kterého se odstraněním předního sloupku podařilo přinést řidičům panoramatický výhled do okolního prostoru. Mnoho partnerských společností uspořádá v rámci WOMH vlastní výstavy a prezentace výrobků z tematicky blízkých produktových řad a technologických oblastí ve snaze poskytnout návštěvníkům veletrhu přidanou hodnotu ve formě nabídky integrovaného přístupu k řešení problematiky.

Linde MH během veletrhu pohlédne rovněž do blízké i vzdálené budoucnosti průmyslových vozíků používaných k manipulaci se zbožím. Návštěvníky tak čekají informace o vizi Industry 4.0 a internetu věcí. Výpravná 3D prezentace budoucnosti logistiky společnosti Linde MH představí vizi, jak by mohl vypadat průmyslový vozík zítřka a jaké konkrétní vlastnosti u něj lze předpokládat.

V návaznosti na úspěšnou přehlídku WOMH, kterou jsme připravili před dvěma roky, se letos zaměřujeme na čtyři klíčové oblasti odborných znalostí, které budou hrát významnou úlohu pro naše zákazníky v příštích několika letech,“ odůvodňuje Manfred Höhn zaměření akce. „Společnosti čelí náročným výzvám. Chceme jim ukázat, že je můžeme na jejich cestě doprovázet a nabídnout jim vhodná řešení.

Zdroj: Linde Material Handling