Zdroj: Archiv

[quote]Některé tramvajové a autobusové linky budou mít o víkendu a v pondělí v Ostravě výluku. Pasažérům se prodlouží cestování nebo budou muset přestupovat na náhradní autobusy. Dopravní podnik Ostrava (DPO) to oznámil na svých internetových stránkách.[/quote]

Autobusy číslo 28, 38, 74 a 78 nebudou moci kvůli pokládání živičného povrchu jet po Těšínské ulici ve směru na Hranečník mezi okružními křižovatkami s Fryštátskou a Čapkovou ulicí. Mezi zastávkami Bajger a U Švasty, respektive Fryštátská a U Švasty proto pojedou odklonem a některé zastávky budou přemístěny. Výluka začne v sobotu v 00:00 a skončí v pondělí ve 24:00. Na linkách nebudou zaručeny bezbariérové spoje uvedené v jízdním řádu a některé autobusy mohou mít tříminutové zpoždění.

Kvůli zvedání mostu v Místecké ulici budou mít výluku tramvaje linky 1. Mezi zastávkami Hrabůvka kostel a Vítkovice vysoké pece pojedou od sobotních 05:00 do nedělních 22:00 odklonem přes Jubilejní kolonii a Mírové náměstí. DPO upozornil, že na lince nebudou dodrženy bezbariérové spoje z jízdního řádu a tramvaje mohou mít až šestiminutové zpoždění. Po původní trase pojedou náhradní autobusy.

V sobotu od 07:00 do 17:00 budou mít kvůli pracím na trolejovém vedení v Plzeňské ulici výluku rovněž tramvaje linek 12 a 17. Mezi zastávkami ÚMOb Jih a Ředitelství Vítkovic, respektive ÚMOb Jih a Hulvácká pojedou odklonem přes Nádraží Vítkovice. Na trasách nebudou dodrženy slíbené bezbariérové spoje a tramvaje mohou nabrat až sedmiminutové zpoždění. Po původních trasách pojedou náhradní autobusy.

Zdroj: ČTK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno