[quote]Kvůli pracím v kolejišti na Mírovém náměstí a ořezávání stromů na Ruské ulici ve Vítkovicích budou mít o víkendu v Ostravě výluku tramvajové linky 2, 3, 12 a 19. Cestující budou muset přestupovat na náhradní autobusy nebo pojedou odklonem po delší trase. Sdělil to Dopravní podnik Ostrava. Od pondělka budou mít výluku autobusy v Kunčičkách.[/quote]

Výluka tramvají začne v pátek ve 23:30 a skončí v neděli ve 22:00. Tramvaje linky číslo 2 pojedou mezi zastávkami Sport aréna a Náměstí Republiky odklonem přes zastávky Nová Ves vodárna a Mariánské náměstí. Tramvaje linky 3 mezi zastávkami Sport aréna a Nová Ves vodárna budou jezdit odklonem přes Hulváckou a tramvaje číslo 12 pojedou mezi zastávkami Dolní a Mariánské náměstí odklonem přes Novou Ves. Po původních trasách linek budou jezdit náhradní autobusy.

Noční linka 19 bude rozdělena na několik částí. Mezi konečnou na Dubině a zastávkou Sport aréna a mezi Mariánským náměstím a konečnou v Martinově budou normálně jezdit tramvaje. Ve střední části trasy této linky budou jezdit náhradní autobusy, přičemž z tramvají na ně budou lidé přestupovat na zastávkách Daliborova a Sport aréna.

Kvůli obousměrné uzávěře Holvekovy ulice v Kunčičkách budou mít od 16. do 29. května výluku autobusy linek 21 a 92. Budou jezdit odklonem přes zastávku Králičí a změní se jim jízdní řády.

Zdroj: ČTK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno