Zdroj: Archiv

[quote]Úterní havárie malého vrtulového letadla v americkém státě Connecticut, při které zahynul jeden člověk, byla zřejmě záměrným činem. Tvrdí to místní úřady s odvoláním na výpověď přeživšího pilota, napsala dnes agentura AP. Stroj se zřítil ve městě East Hartford u areálu výrobce proudových motorů Pratt & Whitney. Případem se zabývá mimo jiné i Federální úřad pro vyšetřování (FBI).[/quote]

Starostka města Marcia Leclercová bez dalších podrobností uvedla, že pád letounu byl podle výpovědi pilota úmyslný. Upozornila rovněž, že její informace, kterou získala od vyšetřovatelů, je neověřená. Stejnou informaci z policejního zdroje obdržela i televize CBS News.

Dvoumotorový Piper PA-34 Seneca havaroval v East Hartfordu v úterý večer místního času (v noci na dnešek SELČ). Na palubě byli podle AP letecký instruktor a jeho žák. Stroj podle svědků při havárii vrazil do vedení elektrické energie a po dopadu na zem začal hořet. Pilot vyvázl s vážnými popáleninami. Menší zranění utrpěli ještě dva lidé, kteří byli v době nehody v dodávce.

Zdroj: ČTK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno