[quote]Ve Zlíně se začala opravovat třída Tomáše Bati v blízkosti Městského divadla. Obnova povrchu vozovky potrvá prvních deset dnů v červenci a mohla by zkomplikovat dopravu městské hromadné dopravy.[/quote]

Provoz vozidel MHD zůstane zachován, ale v centru Zlína se při uzavírkách mohou tvořit kolony vozidel, což může mít vliv na dodržování jízdních řádů sdělil Vojtěch Cekota, mluvčí Dopravní společnost Zlín – Otrokovice (DSZO), která provozuje MHD ve Zlíně a okolí.

„Průjezd vozidel MHD zajistíme ve spolupráci se stavbou. Nasadíme trolejbusy s dieselagregátem pro jízdu mimo troleje pro případ prací v křižovatce. Pokud by v některých případech došlo v důsledku stavebních prací na vozovce ke zpožděním našich vozidel, cestujícím se předem omlouváme,“ uvedl hlavní dispečer DSZO Josef Polách.

S pracemi na třídě Tomáše Bati u Komerční banky a Městského divadla ve Zlíně se začalo v pátek a pokračovat budou do 10. července. Povrch se bude frézovat za provozu s uzavřením jednoho jízdního pruhu.

„Pokládka nového povrchu vozovky si však vyžádá úplné uzavření křižovatky s výjimkou pro trolejbusy a autobusy MHD. Částečná nebo úplná uzavírka provozu bude platit v úseku od křižovatky třídy Tomáše Bati se silnicí II/490 u Komerční banky po křižovatku s ulicemi Lorencova a Hluboká,“ uvedl mluvčí DSZO Cekota.

Úplná uzavírka provozu v křižovatce u Komerční banky a Městského divadla se plánuje na termín státních svátků 5. a 6. července. Objízdná trasa pro veškerou dopravu mimo MHD bude vedena po Štefánikově ulici, ulici Díly VI., Podvesnou XVII, ulici Zálešnou XII, ulici 2. května, Sokolskou, Vodní a po Gahurově ulici zpět. Platit bude obousměrně.

Zdroj: ČTK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno