[quote]Veletrh Transport+Logistic hýří díky mezinárodnímu nárůstu nadšením a optimismem, letošní ročník se uskuteční ve dnech 5. – 8. května. [/quote]

Minulý ročník největšího světového veletrhu Transport logistik skončil rekordní účastí –  53 000 odborných návštěvníků. Pozoruhodný je také nárůst mezinárodní účasti jak vystavovatelů – okolo 45 %, tak i návštěvníků – okolo 40 %.

Stále více se na veletrhu objevují návštěvníci z Číny, Francie, Ruska a Turecka, nejvíce zástupců měly země – Německo, Rakousko, Nizozemí, Itálie, Švýcarsko, Francie, Česká republika, Polsko, Velká Británie, Belgie a Španělsko.

Vystavovatelé jsou s vysokou kvalitou odborných návštěvníků velmi spokojeni.

Christian Marnetté, šéf obchodu a marketingu společnosti Kúhne+Nagel: „Veletrh Transport logistik 2013 nám přinesl cenné kontakty a i naši stálí zákazníci si pochvalovali velmi pozitivní atmosféru. Veletrhy Mnichov potěšily opět celkovou perfektní přípravou a tak bych veletrh shrnul větou: veletrh, který se prostě musí navštívit jak ze strany návštěvníka tak vystavovatele.“

Harm Post, Holland Ports: „Holland Ports se veletrhu účastní již několik let a účast cítí jako obchodní povinnost, protože právě tento veletrh považuje za nejvhodnější místo pro setkání s partnery z oblasti logistiky.

Nárůst veletrhu nevidíme pouze v počtu vystavovatelů, především ze zahraničí – 2 013 vystavovatelů z 63 zemí, ale také ve stále rostoucí výstavní ploše, která se pohybuje okolo 110 000m2. Nejvíce vystavovatelů pochází z Německa, Nizozemí, Itálie, Belgie, Francie, Rakouska, České republiky, Velké Británie, Švýcarska, Španělska a Ruska.

Air Cargo Europe 2015 se stává novou vstupní bránou veletrhu
Tato světová akce z oblasti letecké dopravy se koná v rámci veletrhu Transport+Logistik v termínu od 5. – 8. 5. 2015 v hale B1, na výstavní ploše 11 000m2.

Očekává se přes 200 vystavovatelů ze 40 zemí, nově z asijských oblastí –  Air Cargo Group Association a Cathay Pacific Services z Číny, Raya Airways z Malajsie a  World Alliance GSA ze Singapuru.

Mezi nové vystavovatele se také zařadí Airports Company South Africa z Jihoafrické republiky.

Mezi další stálé účastníky této velkolepé akce se řadí letiště Amsterdam, Brüssel, Changi, Köln-Bonn, Liege, Linz, München, Paris a Sharjah jakožto Airlines Air China Cargo, American Airlines, Cargolux, Emirates SkyCargo, Etihad, Lufthansa Cargo, MNG Airlines, Qatar Airways Cargo, Saudi Airlines Cargo, SkyTeam Cargo, Turkish Airlines a Virgin Atlantic Cargo.

Železniční doprava na veletrhu

Na veletrhu se budou prezentovat také nejvýznamnější logistické a přepravní firmy v oboru železniční logistika jako například Dachser, Rhenus Contargo, Deutsche Bahn a rovněž řada dalších českých železničních přepravců jako ČD Cargo, Spedica, AWT a další.

Na venkovní ploše se představí významní evropští výrobci železničních vozů a lokomotiv pro nákladní přepravu.

Nebudou chybět ani přední čeští dodavatelé železniční techniky jako DAKO-CZ či LEGIOS.

Všechny čtenáře magazínu, kteří plánují tento veletrh navštívit, zveme již nyní k návštěvě společné české expozice v pavilonu B5.

Veškerý návštěvnický servis (zlevněné vstupenky v Kč, zajištění ubytování) najdete na ww.expocs.cz

Autor: Ing. Jaroslav Vondruška

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno