[quote]Zasilatelské obaly pro e-shop Spokojeny pes.cz, které si koncoví zákazníci mohou proměnit v malou boudičku, navrhl a vyrábí THIMM Packaging ve Všetatech. Toto řešení přesvědčilo i porotu soutěže Obal roku 2016 svou originalitou a obal letos obdržel cenu v této národní soutěži.[/quote]

Tím jeho cesta k úspěchu nekončí. Byl přihlášen i na mezinárodní kolbiště soutěže WorldStar a zda obdržel i tuto cenu, se čtenáři dozví během pár dnů, ve kterých bude již od zítřka na pokračování vycházet krátký seriálek o českých úspěšných obalech, které na posledním hodnocení WPO cenu WS získaly.

I Spokojený pes chtěl pokračovat v příběhu

Spokojený pes.cz vyhlásil soutěž „Navrhněte krabici doručující štěstí“ o nejlepší návrh designu právě pro tento obal a oslovil tím širokou veřejnost. Zapojit se mohl každý. A návrhů se sešlo poměrně dost.

Vítězný obal se vyrobil v THIMMu

První prosincový pátek za účasti komise složené z představitelů Spokojeného psa i společnosti THIMM, pozvaných hostů a novinářů, byl vyhlášen do té doby utajovaný nový design. Vše proběhlo ve výborné velmi přátelské uvolněné atmosféře. I když finančně byly oceněny první tři vítězné návrhy, jen ten první byl přímo tento den i sériově vyroben ve výrobní hale našeho předního výrobce.

Vítězná grafika

Vítězný návrh vytvořila Lenka Chotěnovská. Paní Lenka je kreativní grafička a webdesignérka na volné noze a kromě toho nabízí i služby v oblasti webdesignu. Její návrh splnil požadavky zadavatele, ať již se jednalo o technickou specifikaci (pouze jednobarevná grafika ve firemní červené a zakomponovaným logem), tak i z hlediska velmi vtipného svěžího provedení.

Oslava – Bude i ve velkém stylu WS?

Na konci setkání a pohledu do výroby, byl představitelům Spokojeného psa předán jednatelem THIMM, Ing. Martinem Hejlem ocenění Obal roku. Toto ocenění pan Hejl předal za účasti organizátorky této soutěže, Ing. Kateřiny Kolářové (SYBA).

Autor: Jana Žižková – Syba.cz