[quote]Nákup použité manipulační techniky může být zajímavou volbou pro ty, kteří ji nevyužívají tak často. Investice má rychlejší návratnost a díky doložené servisní historii máte jistotu, že vozík bude sloužit téměř jako nový. Použitou techniku si navíc před jejím nákupem můžete zdarma vyzkoušet.[/quote]

Jedním ze způsobů, jak snížit pořizovací náklady, je nákup použitých čelních a nízkozdvižných vozíků, nebo zakladačů. Společnost Toyota Material Handling je zkušeným dodavatelem, který nabízí prodej nové i použité manipulační techniky. Pravidelný autorizovaný servis a preventivní údržba v průběhu dosavadního provozu vozíků, je důležitým předpokladem dobrého technického stavu s doloženou servisní historií. Všechna takto servisovaná technika získá u Toyoty certifikát „Prověřený stroj“, který garantuje jasně definovanou kvalitu techniky a používání pouze originálních náhradních dílů.

electric-counterbalanced-trucks-category-application

V sortimentu použité manipulační techniky Toyota a BT, naleznete prakticky všechny druhy vozíků s různou nosností a úrovní výbavy. Nabídka zahrnuje ruční a elektrické paletové vozíky, ruční nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, ale i čelní akumulátorové a spalovací vozíky. Portfolio doplňují retraky, VNA a vychystávací vozíky, spolu s vozíky pro speciální použití.

try

Vyzkoušej, než koupíš

Nákup použité manipulační techniky může být zajímavou alternativou pro zákazníky, kteří upřednostňují vlastnictví před dlouhodobým pronájmem. Ve společnosti Toyota Material Handling CZ vědí, že nákup vozíku je dlouhodobá investice, a proto si můžete použitý vozík nejprve na tři měsíce vyzkoušet. Pokud vám nebo vašim řidičům nebude vyhovovat, můžete ho vyměnit za jiný použitý vozík. Podobně lze zakoupenou techniku do 30 dnů nahradit za jinou – v rámci programu výměny vozíku. Prověřené použité manipulační techniky Toyota se nemusíte bát. Obraťte se na profesionály v oboru a vyberte si vhodný použitý vozík ještě dnes.

Zdroj: Toyota MH