[quote]Pro speciální edici skotské whisky „Champions Edition Golden Shoe“ pro mistrovství Evropy ve fotbale 2016 skupina DS Smith vyvinula inovativní koncept prezentace. Displej a poličky nesou obal s jedinečnou láhví ve tvaru fotbalové kopačky a silně upoutají v místě prodeje (POS).[/quote]

Kombinovaný displej a obalová řešení od DS Smith jsou představována v obchodech již od října, s limitovanou edicí této ušlechtilé lihoviny, která je naplněna do láhví ve tvaru skleněné kopačky obsahu 0,7 litru a zvyšuje tak radostné očekávání kontinentální mega akce ve Francii. Poličky jsou potištěny motivy Eiffelovy věže a francouzské trikolóry a jednotlivé obaly s lihovinou jsou volně vloženy. To znamená, že mohou být prodávány fotbalovým fanouškům i po skončení mistrovství.

Displej umožňuje komplexní pohled na produkty s přímým přístupem ze všech stran. Logo na základně, tištěné černou a zlatou barvou, opatřené vrstvou kvalitního laku a fóliovou ražbou, velmi silně zviditelňují značku. Kromě jeho propagačního smyslu poskytuje displej obchodníkům další výhody. Vzhledem k tomu, že je dodáván již naplněný na čtvrtpaletě od firmy Chep, stačí ho jen vybalit pro prezentaci na prodejní ploše. Displej je vyroben stoprocentně z vlnité lepenky, takže jeho likvidace je snadná. Design displeje, poliček a jednotlivých obalů byl navržen berlínskou obalovou agenturou Berndt und Partner.

Zdroj: Packaging