Zdroj: Syba.cz

[quote]Slavnostní předání cen a vyhlášení držitelů speciálních ocenění včetně best-of-the-best President’s Award se uskuteční v podvečer 4. května 2017 v konferenčních prostorách Congress Center Düsseldorf Ost CCD Ost/East v rámci veletrhu Interpack. Ocenění obdrží i společnost RPC, známý výrobce plastů.[/quote]

Slavnostní předávání cen se již blíží a letos bude mimořádně úspěšné i pro naše přihlašovatele, kteří jsou zde zastoupeni v rekordním počtu a kromě toho dva z nich (Škoda Auto, a. s. a Cardiff Group) jsou nominovány i na Cenu prezidenta WPO. Zajímavých exponátů však bylo letos oceněno mnoho. Mezi oceněné již tradičně patří i společnost RPC.

Saláty v novém

Známý výrobce lahůdek Orkla Foods Norway si pro výrobu nového obalu vybral řešení, které nabídly RPC Superfos a RPC Promens. Obal s víčkem je určen především na balení studených salátů.  Obalový komplet je vyroben z dvou různých granulátů a byly u něho použity i dvě výrobní technologie (thermoforming a vstřikování).

Oceněný obal sbírá ceny i jinde

Obal zaujal i na národním „plénu“. V národní soutěži Nordic Packaging získal ocenění ScanStar 2016. A v jeho CV lze najít i dánskou cenu FoodTech Award 2016.

Autor: Jana Žižková – Syba.cz

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno