[quote]Skupina Schumacher Packaging, výrobce obalů a obalových řešení z plné a vlnité lepenky, představila materiálovou inovaci v-desky. V-desky se skládají z několika vrstev vlnité lepenky a jsou tedy plně recyklovatelné.[/quote]

Jsou stabilní při nízké hmotnosti a vhodné pro výrobu nových typů displejů v dříve nepředstavitelných velikostech a s oboustranným potiskem. Nejsou stanoveny žádné hranice a omezení představ výrobců a prodejců pro originální POS displeje.

V-desky se skládají z více vrstev vzájemně spojených archů vlnité lepenky. Pro výrobu desek se používají archy až do formátu 1,6 × 3,2 m, které se slepují až do tloušťky 1,0–1,5 cm. Podle údajů firmy jsou právě tak stabilní jako srovnatelné desky ze dřeva, přitom jsou lehčí, úspornější a plně recyklovatelné.

Pro malé displeje mohou být slepeny jen dvě vrstvy vlnité lepenky a mohou být oboustranně potištěny ofsetem nebo digitálním tiskem. Desky větší tloušťky mohou být potištěny digitálním tiskem až po slepení. S v-deskami se otevírá nový svět pro prodejní displeje a prezentace značek.

Zdroj: ČTK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno