[quote]Yusen Logistics (Hongkong) Limited dne 14. března zahájil provoz skladu s kontrolovanou teplotou v rámci Tsuen Wan Logistics Centra v Hongkongu. Jde o první středisko Yusen Logistics pro chlazené a mražené zboží v této oblasti.  V reakci na vzrůstající požadavky v sektoru importu potravin z Japonska a Evropy bude sloužit zejména pro zásilky z internetových obchodů.[/quote]

Otevření střediska zlepšuje Yusen Logistics pozici v leteckém importu a v regionu posiluje jeho působnost v rámci potravinářského průmyslu jakožto jednoho z klíčových segmentů.

Sklad o rozloze 17 000 m² je vzdálen 25 km od letiště v Hongkongu a těsně sousedí s kontejnerovým terminálem.

Chlazená část objektu umožňuje skladování v teplotním režimu mezi 2˚C a 5˚C, v části pro skladování mraženého zboží je teplota udržována mezi -18˚C a -15˚C. To umožňuje skladování velmi široké škály produktů včetně potravinářských polotovarů, rychle se kazících potravin a alkoholických nápojů.

Kromě skladování a manipulace s chlazeným a mraženým zbožím toto zařízení nabízí skladování, distribuci, portfolio služeb přidané hodnoty (třídění a štítkování), balení a inventarizaci také pro zákazníky, kteří nemají místní registraci DPH. Yusen Logistics rovněž využívá výhody blízkosti kontejnerového terminálu jako základny pro své konsolidační služby námořních chlazených zásilek.

Zdroj: Yusen Logistics

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno