Zdroj: Yusen Logistics

[quote]Yusen Logistics (Europe) BV oznamuje, že společnost Transfreight Automotive Logistics Europe se stala součástí logistické flotily Yusenu.[/quote]

Ve světle sílící poptávky po vysoce kvalitních řešeních, které Yusen pro automobilový sektor nabízí, tato akvizice doširoka otevírá dveře k dalšímu zásadnímu růstu Yusenu v této oblasti.

Činnost společnosti Transfreight dokonale zapadá do nabídky služeb Yusenu pro pan evropský automobilový průmysl, jejíž kvalita byla odměněna i mezinárodními oceněními. Obě společnosti totiž nabízí špičkovou odbornost v cross-dockingu, dopravě a dalších logistických službách podporujících výrobní závody, nicméně s komplementárním regionálním zaměřením.

Ian Veitch, CRO Yusen Logistics Europe k tomu dodal:

“Tato společnost Yusen perfektně doplňuje – má stejné zákazníky a nabídku služeb, ale s oblastí působnosti, která rozšiřuje stávající infrastrukturu Yusenu. Zákazníci obou našich společností budou těžit z kombinace odbornosti v rámci našeho odvětví, široké palety řešení pro dodavatelské řetězce a i nových členů týmu.”

Rozšířená infrastruktura zvýší stávající kapacitu automotive sítě Yusenu přidáním klíčových konsolidačních míst v západní Evropě a také možností pro multimodální dopravu mezi severní a jižní Evropou. Dojde zejména k výraznému posílení Yusenu v severní Francii, kde operuje mnoho Tier one a OEM dodavatelů.

Cenami ověnčená síť Yusenu pro automobilový průmysl se rozkládá od Polska po Portugalsko a od Ukrajiny po Velkou Británii. V současnosti pro přední evropské automobilky a jejich dodavatele zajišťuje přepravu a manipulaci více než 6 milionů krychlových metrů (1,3 miliony tun) materiálu ročně.

Zdroj: Yusen Logistics

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno