[quote]Yusen Logistics v Duisburgu rozšířil své skladové kapacity o dalších 8 700 m² a tím výrazně posílil svou pozici poskytovatele logistických služeb v tomto regionu. Celkově zde disponuje skladovou plochou o 62 000 m².[/quote]

Nově rozšířený skladový komplex leží v největším vnitrozemském přístavu v Evropě. Kromě toho, že má vynikající přístup na hlavní silniční průtahy, je umístěn také nedaleko kontejnerového terminálu s železničním a říčním napojením na přístavy v Rotterdamu a Antverpách.

Yusen Logistics touto akvizicí investuje do posílení tvorby hodnot pro své zákazníky obecně, konkrétně hlavně do služeb s přidanou hodnotou včetně manipulace s nebezpečným zbožím. Plynulý pohyb zboží zajišťuje systém automatických vnitroskladových procesů.

Rozšíření skladových kapacit je odpovědí na výrazný růst obchodních příležitostí v regionu a zvyšující se poptávku, která má i do budoucna velmi pozitivní předpověď. K doplnění tradičnějších služeb, jako je například skladování a X-dock pro B2B klienty, Yusen Logistics nově nabízí rozšířenou paletu řešení pro své B2C zákazníky a představuje jim i další novinky z oblasti služeb s přidanou hodnotou.

Yusen navíc propracoval i nabídku reverzní logistiky a investoval do plně automatického třídícího zařízení, které rychle a přesně rozděluje zásilky podle zákazníka, místa určení a druhu zboží. To zlepšuje efektivitu a minimalizuje chybovost, výhody důležité především pro klienty B2C a reverzní logistiku.

Mario Cavallucci, Managing Director Yusen Logistics Germany uvedl: “Touto investicí rozšiřujeme své budoucí příležitosti, posilujeme možnost profitabilního růstu a schopnost nabízet svým zákazníkům řešení šitá na míru.”

Zdroj: Yusen Logistics

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno