[quote]Odbornost Yusen Logistics v manipulaci i s těmi nejcitlivějšími zásilkami byla v nedávné době podrobena testu, a sice při zajištění přepravy životně důležité zásilky určené pro účely náročné operace mozku v jednom ze specializovaných nemocničních zařízení v Turecku.[/quote]

Jednoho z pacientů v nemocnici v Ankaře čekala závažná operace mozkového nádoru. Pro operaci bylo potřeba dopravit v režimu door to door od dodavatele, společnosti Prostrakan stockholding v Irsku, do nemocnice v Ankaře speciální implantáty.

Tzv. Gliadel implantáty, obsahují silná chemoterapeutika, která jsou při operačním zákroku vložena do místa, kde byl odstraněn nádor. Během operace chirurg vloží na místo až 8 implantátů, ty se pak během dvou až tří týdnů postupně rozpouštějí a uvolňují do postižené mozkové tkáně syntetické cytostatikum – Carmustin.

Je zcela nezbytné, aby byly v průběhu celé přepravy tohoto speciálního typu zásilky dodrženy specifické podmínky, při kterých bude zachována extrémně nízká teplota a předešlo se tak jakékoliv kontaminaci. Díky řešení Yusen Logistics se úspěšně podařilo tyto extrémní podmínky, při zachování stabilní přepravní teploty -60°C, dodržet po celou dobu přepravy z Irska do Turecka.

Zásilka byla v perfektním stavu a bez jakýchkoli komplikací úspěšně přepravena na místo určení.

Zdroj: Yusen Logistics

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno