Zdroj: Syba.cz

[quote]Stäger Verpackungsgruppe, výrobce obalových materiálů je předním evropským producentem a poskytovatelem aplikačně specifických obalových řešení v oblasti transparentních a vakuově tažených plastů a spojovacích materiálů. V současnosti do této skupiny s více než 40 letou historií patří i Stäger Inovac Packaging, který sídlí v moderním výrobním závodě v Plzni.[/quote]

Stäger Inovac Packaging je kromě řady certifikací jediným schváleným výrobcem obalů pro Lindt & Sprüngli ve Východní Evropě. Vedle řady standardních i zakázkových obalů vysoké kvality, mezi které lze zařadit různé typy plastových dóz, skládacích PET krabiček či vakuově tvarované blistry pro čokoládu, pralinky, promotion obaly apod., plzeňský závod dokáže vyrobit i řadu skutečných specialit. Mezi ně lze v současnosti zařadit především dva typy velice zajímavých obalů, které najdou své uplatnění především v balení potravin.

Je libo stolovat na místě?

V dnešním uspěchané době často lidé svačí či obědvají ve velkém chvatu. Na saláty, pomazánky či další typ podobných potravin je velmi vhodná vakuově tvarovaná miska s víčkem s vidličkou či lžičkou.  Výhodou je, že klient si může sám určit, kde si přeje mít vidličku nebo lžičku v obalu vloženou. K dispozici může mít i řadu různých velikosti misek, víček, vidliček či lžiček. Lžička nebo vidlička jsou automaticky vkládány do vakuově tvarovaných výlisků při výrobě obalů.

Zdroj: Syba.cz

BioPET na potraviny i kosmetiku

Transparentní skládací krabičky z bio PET folie, jsou vhodné jak pro balení retail kosmetiky, tak i čokolády, pralinek, spotřebního zboží atd. Bio PET folie se skládá z 1/3 folie  z cukrové třtiny, 2/3 z konvenčního plastu. Při recyklaci se může obal bez problémů recyklovat čistě s obaly pouze z PET folie, obal naopak není vhodný ke kompostování.

Autor: Jana Žižková – Syba.cz