[quote]19. dubna se v pražské Stromovce konal první ročník zcela nového štafetového závodu – O2 Pražská štafeta 4×5. Čtyřčlenný tým v libovolném smíšeném složení měl za úkol pokořit trať o délce dvaceti kilometrů. Start a cíl pětikilometrových úseků byl na Výstavišti, kde si běžci předávali pomyslný „kolík“. [/quote]

Zapojil se i tým Raben Logistics Czech, složený z Jiřího Chlupa, Mariána Budzela, Michala Štochla a Nikoly Petříkové, a obsadil s časem 1 hodina 38 minut 22 sekund krásné 250. místo z celkových 665 týmů. Kromě příjemně stráveného sportovního odpoledne závodem také podpořili dobrou věc a spojili své síly s Parapletem. Výtěžek ze startovného putoval přímo do rehabilitačního programu a poradenství pro klienty upoutané na ortopedický vozík.

image002

A koho vůbec podporuje Centrum Paraple? Tato obecně prospěšná společnost pomáhá lidem s poškozením míchy následkem úrazu nebo onemocněním v průběhu života a jejich rodinám překonat těžkou životní situaci a najít cestu dál. Snaží se pomoci vozíčkářům s poškozením míchy zlepšit fyzický a psychický stav, dosáhnout co největší samostatnosti a nezávislosti, vrátit se k rodině, věnovat se zájmům a koníčkům, vrátit se do zaměstnání i plného života. Více informací o Centru Paraple i způsobech jak ho podpořit najdete na internetových stránkách www.paraple.cz.

V 19 hodin po skončení O2 Pražské štafety 4×5 následovalo před Průmyslovým palácem vyhlášení výsledků a vítězů jednotlivých kategorií a také pozávodní koncert skupiny The Tap Tap, která i přes chladnější počasí rozvlnila přihlížející dav.

Takže se vidíme zase příští rok a ve více týmech!

Zdroj: Raben

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno