[quote]Zrcadlové fólie se používají především na okna obytných nebo obchodních budov, aby snížily sluneční záření nebo aby poskytovaly kolemjdoucím pohled na svůj obraz. Společnost MPS (Multi Packaging Solutions) jako první výrobce obalů použila tuto fólii k výrobě okének obalů pro cukrovinky.[/quote]

V kooperaci s největším německým výrobcem dražé firmou Piasten vyvinula dvě obalové inovace „Beauty Case a Clutch Bag“.

Exkluzivní „Beauty Case“ se skládá ze stabilní skládačky se separátním šuplíkem, ve kterém jsou prezentovány jemné Noisette Pralinés jako módní novinky. Aby bylo docíleno efektu zrcadla, používá MPS odklápěcí víko, do kterého je poprvé použita zrcadlová fólie. Ta je aplikována při lepení skládačky a má pro tento účel vydaný certifikát (Food-safe-Zertifikat).

MPS splnila jako první firma všechny bezpečnostní požadavky, aby použila tuto moderní technologii pro cukrovinkářský obal. Výrobková řada „Shopping Queen“ pochází právě tak jako luxusní předlepený obal čokolády „Clutch Bag“ z charakteru kabelky.

Oba obaly jsou vyrobeny z kartonu z čerstvých vláken GC1, který je potištěný sedmibarevným tiskem nízkomigrujícími UV barvami a matným a lesklým lakem. Metalické efekty vysoké brilance poskytují fólie kašírované za studena. Během vysekávání jsou ještě realizovány další prvky hlubokou ražbou.

Ušlechtilý design a solidní provedení obou obalů zajišťuje výrazný reklamní efekt v průběhu konzumace sladkého obsahu a činí je dále použitelnými.

Zdroj: Packaging

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno