Reality v logistice

ABA reality, s. r. o.
Zprostředkováváme prodej a pronájem nemovitostí v Praze a Středočeském kraji. Nabízíme individuální přístup, flexibilitu, preciznost a solidní jednání
ABLON s. r. o.
Zabýváme se výstavbou a správou kancelářských budov, residenčních a komerčních projektů, logistických center a hotelů.
AFI Europe Czech republic s.r.o
Provoz realitní a developerské kanceláře.
AIG/Lincoln CZ s.r.o.
Poskytování developerských služeb a prodej pozemků.
Codeco a.s.
Skupina CODECO je zastoupena společností CODECO, a.s. Real Estate Development a byla založena za účelem vytvoření přední české developerské společnosti. Prvotním cílem společnosti je zaměření se na development nemovitostních projektů s cílem budoucího prodeje institucionálním investorům v lokalitě Praha, později v lokalitě celé České republiky.
Skupina CODECO plánuje své aktivity zaměřit zejména na development residenčních a kancelářských projektů.
Colliers international s.r.o.
Mezinárodní poradenská společnost zastupující uživatele skladových i vyrobních prostor. U pronájmů a investičních transakcí pro vás najdeme ty pravé prostory a vyjednáme co nejvýhodnější nájemní podmínky. Nechte nás snížit vaše současné i budoucí náklady!
Content Reality s.r.o.
Realitní a investorská organizace Content Reality s.r.o. již od roku 1994 poskytuje kompletní služby v oblasti pronájmů a prodejů všech typů nemovitostí - sklady, kanceláře, obchody, pozemky i byty po celé České republice - se specializací na skladové a průmyslové objekty v Praze a okolí..
COPA, s. r. o.
Společnost Copa se zabývá realizací investičních projektů a rekonstrukcemi historických budov. Tyto objekty jsou často chráněny zákonem a musí být restaurovány do historicky původního stavu. Nicméně to neznamená, že by jejich dnešní nájemníci byli nuceni žít bez komfortu a moderního vybavení. S využitím lidské kreativity se dá vždy dosáhnout jedinečné kombinace „dávného a nového“.
CRESTYL real estate, s. r. o.
Developerská skupina CRESTYL působí na českém realitním trhu od roku 1996 a patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů.
CTP Invest, spol. s r.o.
CTP Invest je inovativní developerská společnost, poskytující komplexní služby rozvoje komerčních lokalit. Specializujeme se na investiční výstavbu a financování velkých průmyslových staveb určených k pronájmu a na projekty prvotřídních kancelářských, víceúčelových a prodejních prostor.