108 AGENCY, s.r.o.

Reality v logistice

Seřadit podle: Název společnosti
Jsme realitně-konzultantská společnost s výhradním zaměřením na oblast komerčních nemovitostí. Disponujeme silným zázemím a týmem zkušených profesionálů, kteří zajišťují komplexní služby nájemcům i vlastníkům nemovitostí. Specializujeme se na pronájem, prodej a správu nemovitostí, zajišťujeme marketing developerských projektů a poskytujeme služby investičního poradenství, konzultace a analýzu.
Zprostředkováváme prodej a pronájem nemovitostí v Praze a Středočeském kraji. Nabízíme individuální přístup, flexibilitu, preciznost a solidní jednání
Zabýváme se výstavbou a správou kancelářských budov, residenčních a komerčních projektů, logistických center a hotelů.
Provoz realitní a developerské kanceláře.
Poskytování developerských služeb a prodej pozemků.
Skupina CODECO je zastoupena společností CODECO, a.s. Real Estate Development a byla založena za účelem vytvoření přední české developerské společnosti. Prvotním cílem společnosti je zaměření se na development nemovitostních projektů s cílem budoucího prodeje institucionálním investorům v lokalitě Praha, později v lokalitě celé České republiky.
Skupina CODECO plánuje své aktivity zaměřit zejména na development residenčních a kancelářských projektů.
Mezinárodní poradenská společnost zastupující uživatele skladových i vyrobních prostor. U pronájmů a investičních transakcí pro vás najdeme ty pravé prostory a vyjednáme co nejvýhodnější nájemní podmínky. Nechte nás snížit vaše současné i budoucí náklady!
Realitní a investorská organizace Content Reality s.r.o. již od roku 1994 poskytuje kompletní služby v oblasti pronájmů a prodejů všech typů nemovitostí – sklady, kanceláře, obchody, pozemky i byty po celé České republice – se specializací na skladové a průmyslové objekty v Praze a okolí..
Společnost Copa se zabývá realizací investičních projektů a rekonstrukcemi historických budov. Tyto objekty jsou často chráněny zákonem a musí být restaurovány do historicky původního stavu. Nicméně to neznamená, že by jejich dnešní nájemníci byli nuceni žít bez komfortu a moderního vybavení. S využitím lidské kreativity se dá vždy dosáhnout jedinečné kombinace „dávného a nového“.
Developerská skupina CRESTYL působí na českém realitním trhu od roku 1996 a patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů.

2018 © eLogistika.info