AEC s.r.o.

IT pro logistiku

Seřadit podle: Název společnosti
Společnost AEC patří již od svého založení v roce 1991 k nejvýznamnějším domácím poskytovatelům software a služeb pro bezpečnost dat a antivirovou ochranu.
Poskytování specializovaných IT aplikací a řešení pro výrobní a obchodní organizace.
Allium je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft s kompetencí pro podniková řešení (Enterprise Resource Planning) a poskytuje všechny služby související s implementací řešení na bázi Microsoft Dynamics. Společnost Allium vyvinula některá vlastní rozšíření a specializovaná oborová řešení založená na tomto systému (např. pro strojírenství, chemickou výrobu, distribuční společnosti).
Společnost dále poskytuje poradenské služby v oblasti řízení podniku a efektivního využívání informačních technologií (analýza potřeb, analýza procesů, shoda procesů s cíli, využití teorie omezení).
Společnost Asseco Central Europe je silným regionálním softwarovým centrem pro střední Evropu v oblasti poskytování IT služeb a produktů s vysokou přidanou hodnotou pro všechny segmenty. Skupina Asseco je federací společností zabývajících se informačními technologiemi. Skupina Asseco nabízí komplexní proprietární IT řešení pro všechna odvětví ekonomiky.
AutoCont CZ je českou soukromou společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií úspěšně působí od roku 1990.
Společnost Barco s.r.o. působí na trhu informačních technologií od roku 1993. Zaměřuje se úzce na oblast integrace technologií čárových kódů a RFID do podnikových informačních systémů a na systémy sběru dat využívající datové terminály a bezdrátové WiFi sítě. Jako systémový integrátor v této oblasti nabízí Barco komplexní portfolio služeb – analýzu a návrh řešení, dodávky a instalace mobilních terminálů, snímačů čárových kódů a jejich příslušenství, vývoj programového vybavení pro terminály, vývoj zákaznického software pro sběr a zpracování dat z terminálů, dodávky tiskáren čárových kódů a jejich začlenění do systému, tisk etiket, dodávky spotřebního materiálu a autorizovaný servis.
Jsme předním dodavatelem systémů automatické identifikace. Poradíme jak nasadit čárový kód, DPM, nebo RFID ve Vaší firmě. Dodáváme tiskárny pro tisk etiket, standardní a speciální etikety a barvící pásky. Poradíme s výběrem snímače do obchodu i do výroby, dodáme mobilní terminály. Provádíme autorizovaný servis našich produktů. Jako systémový integrátor dodáváme komplexní řešení zahrnující vývoj SW, hardware, implementaci i servisní služby. Jsme akreditovaným partnerem GS1 a Microsoft Independent Software Vendor
Společnost působí na IT trhu již od roku 1992. Po celou dobu existence staví na silném odborné zázemí a zkušenostech nabytých v rámci mnoha významných projektů v řadě oblastí a v různorodém zákaznickém segmentu.
Našim zákazníkům poskytujeme produkty a služby, které se osvědčily, které jsou v souladu s moderními trendy oboru. Portfolio našich produktů a služeb se neustále rozšiřuje a doplňuje s důrazem na vysokou přidanou hodnotu.
Ke klíčovým službám v oblasti služeb patří Naší silnou stránkou je oblast systémové integrace, případně subdodávky služeb pro velké hráče na trhu IT v ČR
Činnost společnosti Cardhouse s.r.o. je zaměřena na dodávku profesionálních pracovišť tvorby plastových karet od nejjednodušších zařízení pro tisk malých nákladů přes stroje s kapacitou desítek tisíc karet ročně až po dodávku řešení pro decentralizovaný výdej stovek tisíců až milionů plastových karet.

• vedení projektů emise karet
• plastové karty všech druhů
• pracoviště tvorby plastových karet (tiskárny + příslušenství)
• snímače karet stolní, mobilní
• veškeré příslušenství a spotřební materiál
• technická podpora po celé ČR s SR
CCA je předním poskytovatelem informačních systémů v České republice se zaměřením na obory systémová integrace, správa dokumentů, řízení vzdělávání a školení. Na trhu působí od roku 1991, v současné době zaměstnává přibližně 70 lidí v Praze, Plzni a Brně.

2018 © eLogistika.info