IT pro logistiku

Featured
OLTIS Group a.s.
OLTIS Group je ryze česká obchodní skupina, jejíž členské společnosti úspěšně vstoupily na trh informačních systémů pro dopravu a logistiku již v roce 1993. Skupina OLTIS Group sdružuje specializované softwarové společnosti, které spolu velmi úzce a efektivně spolupracují.
AEC s.r.o.
Společnost AEC patří již od svého založení v roce 1991 k nejvýznamnějším domácím poskytovatelům software a služeb pro bezpečnost dat a antivirovou ochranu.
Aimtec a.s.
Poskytování specializovaných IT aplikací a řešení pro výrobní a obchodní organizace.
Allium, s.r.o.
Allium je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft s kompetencí pro podniková řešení (Enterprise Resource Planning) a poskytuje všechny služby související s implementací řešení na bázi Microsoft Dynamics. Společnost Allium vyvinula některá vlastní rozšíření a specializovaná oborová řešení založená na tomto systému (např. pro strojírenství, chemickou výrobu, distribuční společnosti).
Společnost dále poskytuje poradenské služby v oblasti řízení podniku a efektivního využívání informačních technologií (analýza potřeb, analýza procesů, shoda procesů s cíli, využití teorie omezení).
Asseco Czech republic a.s.
Společnost Asseco Central Europe je silným regionálním softwarovým centrem pro střední Evropu v oblasti poskytování IT služeb a produktů s vysokou přidanou hodnotou pro všechny segmenty. Skupina Asseco je federací společností zabývajících se informačními technologiemi. Skupina Asseco nabízí komplexní proprietární IT řešení pro všechna odvětví ekonomiky.
AURA, s.r.o.
Vývoji, implementaci a podpoře se věnujeme od roku 1989. A právě díky tomu víme, co potřebujete. Náš software denně usnadňuje život statisícům lidí z resortu obrany, vojenského průmyslu, státní správy nebo z řad exekutorů a advokátů.
AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ je českou soukromou společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií úspěšně působí od roku 1990.
Barco, s.r.o.
Společnost Barco s.r.o. působí na trhu informačních technologií od roku 1993. Zaměřuje se úzce na oblast integrace technologií čárových kódů a RFID do podnikových informačních systémů a na systémy sběru dat využívající datové terminály a bezdrátové WiFi sítě. Jako systémový integrátor v této oblasti nabízí Barco komplexní portfolio služeb - analýzu a návrh řešení, dodávky a instalace mobilních terminálů, snímačů čárových kódů a jejich příslušenství, vývoj programového vybavení pro terminály, vývoj zákaznického software pro sběr a zpracování dat z terminálů, dodávky tiskáren čárových kódů a jejich začlenění do systému, tisk etiket, dodávky spotřebního materiálu a autorizovaný servis.
Bartech s.r.o.
Jsme předním dodavatelem systémů automatické identifikace. Poradíme jak nasadit čárový kód, DPM, nebo RFID ve Vaší firmě. Dodáváme tiskárny pro tisk etiket, standardní a speciální etikety a barvící pásky. Poradíme s výběrem snímače do obchodu i do výroby, dodáme mobilní terminály. Provádíme autorizovaný servis našich produktů. Jako systémový integrátor dodáváme komplexní řešení zahrnující vývoj SW, hardware, implementaci i servisní služby. Jsme akreditovaným partnerem GS1 a Microsoft Independent Software Vendor
Bit servis s.r.o.
Společnost působí na IT trhu již od roku 1992. Po celou dobu existence staví na silném odborné zázemí a zkušenostech nabytých v rámci mnoha významných projektů v řadě oblastí a v různorodém zákaznickém segmentu.
Našim zákazníkům poskytujeme produkty a služby, které se osvědčily, které jsou v souladu s moderními trendy oboru. Portfolio našich produktů a služeb se neustále rozšiřuje a doplňuje s důrazem na vysokou přidanou hodnotu.
Ke klíčovým službám v oblasti služeb patří Naší silnou stránkou je oblast systémové integrace, případně subdodávky služeb pro velké hráče na trhu IT v ČR