Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

MSV

Výstaviště Brno

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 35% vystavovatelů a 10% návštěvníků.

INTERNATIONAL RAIL FORUM & CONFERENCE

Clarion Congress Hotel Prague Freyova 945/33, Praha 9

Významná mezinárodní konference a výstava, účast TOP-manažerů železnic a vysoce postavených představitelů železničního průmyslu, dopravců, manažerů infrastruktury, výzkumu a akademické obce, fórum pro setkání východ-západ, Evropa-Asie, prezentace nejlepších železničních projektů, soustředění železničních expertů a jejich zákazníků a podpora mezinárodní a globální spolupráce.

EUR790

WOF Expo

PVA EXPO Praha Beranových 667, Praha 9

První výstava ve střední a východní Evropě spojující zasilatele, maloobchodníky, velkoobchodníky, dovozce a vývozce z důležitých průmyslových odvětví, jako je mobilita, zdravotnictví, letectví, zemědělství, stavebnictví, energetika a další, s nejmodernějšími poskytovateli řešení dodavatelského řetězce.

Obalko

Aquapalace Hotel Prague Pražská 137, Čestlice (Praha-východ), Praha

Tři tematické sekce: Ponořte se do hloubky problematiky obalů!

International Supply Chain BVL

InterContinental and Pullman Berlin Schweizerhof Budapester Str. 2, Berlín

Mezinárodní konference Supply chain BVL se uskuteční v Berlíně. Jedná se o jedno z předních evropských obchodních setkání pro odborníky v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Od svého založení v roce 1983 se třídenní konference rozvinula do rozsáhlého fóra, které přiláká více než 3 000 účastníků ze všech oblastí logistiky. Vedoucí představitelé průmyslu využívají […]

Tokyo Pack

Tokyo Big Sight 3 Chome-11-1 Ariake, Tokyo

S řadou exponátů od obalových materiálů a strojů po zpracování, balení, distribuci, zařízení na ochranu životního prostředí atd. bude TOKYO PACK sloužit jako platforma pro obchodní jednání a mezinárodní výměny a přispěje k rozvoji společnosti z mezinárodní perspektivy.

CeMAT ASIA

Shanghai new international expo centre

Cargo Logistics Canada je nejdynamičtější a nejkomplexnější akcí multimodálního dodavatelského řetězce v Severní Americe svého druhu. Toto je platforma pro profesionály z oboru logistiky, aby se mohli učit, sdílet, propojovat a posouvat své dodavatelské řetězce do budoucnosti. CLC zahrnuje celé spektrum nákladu – všechny hlavní druhy dopravy a všechny typy nákladu pod jednou střechou.

Logistik & Transport

The Swedish Exhibition and Congress Centre Mässans Gata/Korsvägen, Göteborg

Logistics & Transport je přední výstava a konference v severském regionu pro celou dopravní a logistickou komunitu. Objevte technologii a infrastrukturu, která odstraní třenice v globálních dodavatelských řetězcích budoucnosti. Vysoce kvalitní doprava a logistika jsou životně důležitými přispěvateli k prosperitě moderních ekonomik. Ale zdá se, že každým dnem jsou výzvy větší. Svět se rychle mění, takže řešení, která fungují dnes, nebudou nutně fungovat zítra.

Intermodal Europe

RAI Amsterdam Europaplein 24, Amsterdam

Intermodal Europe, hlavní akce pro sektor kontejnerové dopravy a kontejnerové logistiky, se bude konat od 8. do 10. listopadu 2022.

TRANSLOG Connect Congress

Budapest Congress Centre Jagelló út 1-3, Budapešť

Kongres TRANSLOG Connect je přední středoevropská a východoevropská B2B networkingová akce pro profesionály z oblasti dopravy, logistiky a řízení dodavatelského řetězce, která se každoročně koná v listopadu v Budapešti.