Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Maritime Industry

Maritime Industry Franklinweg 2, Gorinchem

Budoucnost námořního sektoru je středem zájmu během Maritime Industry 2022. V tomto odvětví existují různé problémy týkající se legislativy a předpisů. Námořní průmysl na to reaguje, mimo jiné, znalostním divadlem, ve kterém se budou řešit aktuální záležitosti, jako je digitalizace, nové emisní požadavky a přesun na jiný druh dopravy. Kromě toho existuje „Pavilon budoucnosti“, organizovaný ve spolupráci s Rijkswaterstaat a Smash Smart Shipping.

Breakbulk Europe

Ahoy Rotterdam Ahoyweg 10, Rotterdam

Breakbulk Europe se v roce 2022 stěhuje do Rotterdamu a po dvouleté přestávce kvůli pandemii dosáhlo nadšení pro největší světový projekt v oblasti nákladu a breakbulk událostí nových výšin a mnoho z největších jmen v oboru se zavázalo vystavovat na našem novém místo konání Rotterdam Ahoj. Breakbulk Europe se stal globálním setkáním tohoto odvětví s […]

AMPER e-MOTION

Brno - Výstaviště Výstaviště 405/1, Brno

AMPER MOTION se zaměřuje na dynamicky se rozvíjející oblast elektromobility. Návštěvníci si mohou prohlédnout a osobně vyzkoušet elektrické a hybridní dopravní prostředky a nejmodernější infrastrukturní zařízení pro elektromobily.

International Transport Forum – summit

Leipzig Germany Lipsko

Výroční summit Mezinárodního dopravního fóra je největším světovým setkáním ministrů dopravy a přední globální událostí v oblasti dopravní politiky.

Global Packaged Summit

Hotel Le Plaza Brussels Adolphe Maxlaan 118/126, Brussel

Global Packaged Summit je tady a po minulém virtuálním summitu jsme tak nadšeni, že vás můžeme přivítat v Bruselu v roce 2022! Přijďte a připojte se k předním inovátorům obalů, profesionálům a odborníkům, kteří diskutují o nejnovějších inovacích, technologiích a vývoji v oboru pomocí špičkových případových studií a vzrušujících příběhů zkoumajících, jak vám pomoci zlepšit úspěšnost uvedení vašeho produktu na trh.

European Business Aviation Convention & Exhibition

Palexpo Rte François-Peyrot 30, Le Grand-Saconnex

European Business Aviation Convention & Exhibition (EBACE) je přední událostí a každoročním místem setkání evropské komunity obchodního letectví. Výstava sdružuje vedoucí představitele podniků, vládní úředníky, výrobce, personál letového oddělení, letecké firmy, dílčí poskytovatele, charterové společnosti a všechny druhy lidí zapojených do téměř všech aspektů obchodního letectví.

Back2PROSPERITY

STARÉ PURKRABSTVÍ Vyšehrad 161, Praha

Tato unikátní společenská akce s názvem Reliant Back2PROSPERITY! 2022 plynule navazuje na úspěšné loňské logistické soirée - Reliant Back2LIFE! 2021, které bylo uspořádáno v prostorách pražské Občanské plovárny.  Letošní ročník je plánován na 24. května a bude se konat v historických prostorách Vyšehradu – v budově Starého purkrabství z 18. století, sousedící s bývalou knížecí a královskou akropolí a s hradebním ochozem nad Podolím a Vltavou.

Recurring

LogiMAT

Messe Stuttgart Messepiazza 1, Stuttgart

Na Stuttgartském se veletrhu setkávají zahraniční vystavovatelé a decision makeři z průmyslu, obchodu a sektoru služeb, aby našli nové obchodní partnery a zajistili si svůj supply chain. Tento veletrh je jednou z největších světových výstav intralogistiky, která nabízí kompletní přehled všeho, od výroby přes nákup až po přepravu.

SpeedCHAIN Slovakia

Hotel Zochova chata**** Piesok 4015/B7, Modra

Konferencia predstavuje logistiku ako odbor veľkého významu pre celú slovenskú ekonomiku. SpeedCHAIN Slovakia je ideálnym spojením spoločenskej a odbornej udalosti, kde vám ponúkame aktuálne informácie a nové kontakty - všetko na jednom mieste.

TOC Europe

Ahoy Rotterdam Ahoyweg 10, Rotterdam

TOC Europe je přední světovou platformou pro  ukázku přístavních technologií a terminálů. Skvělá globální vitrína vybavení, technologií a služeb – to poutá pozornost všech profesionálů v oboru. Přístavní úřady, provozovatelé terminálů, poskytovatelé logistických služeb, lodní dopravci a přepravci se účastní TOC Europe jako návštěvníci a delegáti, kteří se učí, diskutují a pracují dohromady. Na druhé straně se výrobci přístavních zařízení a poskytovatelé technologií účastní jako vystavovatelé a sponzoři, kteří předvádí nejlepší technologii v oboru. Naposledy konference přivítala asi 4000 vedoucích pracovníků.