Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

FRUIT LOGISTICA

Messe Berlin GmbH Messedamm 22 D - 14055 Berlín , Německo

FRUIT LOGISTICA je přední veletrh pro průmysl čerstvého ovoce a jeho přímý přístup na světový trh.

Intermodal Asia

Shanghai New International Expo Center Longyang 2345 , Shanghai, Čína

Mezinárodní veletrh Intermodal Asia je jednou z nejvýznaměnjších akcí svého druhu v Asii. Své produkty a služby zde představí více než 150 vystavovatelů, kteří patří mezi špičky ve svém oboru.

URBIS

Výstaviště Brno , Česká republika

URBIS The Smart Cities Meetup se zabývá rozvojem problematiky smart cities a implementací inovací do praxe. Připravuje se ve spolupráci se čtyřmi ministerstvy a asi desítkou dalších institucí. Jeho součástí jsou mimo jiné panelové diskuze, přednášky, přezentace domácích i zahraničních projektů, sdílení dobré praxe a networking.

Drive4life

Polygonu v Hradci Králové. Piletická 529, Hradec Králové

Exkluzivní networkingová akce v netradičním prostředí polygonu Hradec Králové s příležitostí vyzkoušet pod dohledem instruktorů vše, co může řidiče na silnici v extrémních podmínkách a krizových situacích potkat.

SpeedCHAIN Slovakia

Hotel Zochova chata**** Piesok 4015/B7, Modra, Slovensko

Konferencia predstavuje logistiku ako odbor veľkého významu pre celú slovenskú ekonomiku. SpeedCHAIN Slovakia je ideálnym spojením spoločenskej a odbornej udalosti, kde vám ponúkame aktuálne informácie a nové kontakty - všetko na jednom mieste.

RAIL BUSINESS DAYS

Trojhalí Karolina K Trojhalí 3361/5, Ostrava - Moravská Ostrava, Česká republika

Největší mezinárodní veletrh se zaměřením na kolejová vozidla, moderní technologie a železniční infrastrukturu v České republice. Jedinečné spojení veletrhu s expozicí zahrnující i fyzická kolejová vozidla,  s odbornou konferencí a nerušeným osobním setkáním na bázi B2B i B2G v jediném areálu nabízí efektivní příležitost prezentace vaší společnosti a posílení obchodních vazeb v rámci železničního prostředí. Akce je proto […]

Transport show Brno

Výstaviště Brno , Česká republika

Výstava nákladních vozidel, autobusů a služeb pro silniční dopravce se koná 13. června 2024 na výstavišti v Brně v pavilonu F. Je to jediná výstava svého druhu v České republice. Výstava je určena pro dopravce, řidiče profesionály i veřejnost se zájmem o silniční dopravu. Na jednom místě na Brněnském výstavišti se setkávají všichni, kdo v […]

TAL

Parkhotel U Borského parku 31, Plzeň, Česká republika

Konference TAL (Trends in Automotive Logistics) je akcí, na které se pravidelně setkávají inspirativní řečníci z praxe i z akademické sféry s odborníky z výroby, logistiky a IT. Je to zároveň příležitost diskutovat o aktuálních tématech v logistice, výrobě nebo integraci a o využití nových technologií, metod a prostředků z oblasti digitalizace. Pro rok 2023 připravujeme již 22. ročník této konference.

IAA Mobility

Mnichov , Česká republika

Největší a nejvýznamnější událost mobility na světě nabízí výrobcům, dodavatelům, technologickým společnostem, poskytovatelům služeb a startupům širokou škálu příležitostí prezentovat sebe a své služby širokému mezinárodnímu B2B a B2C publiku – od centra Mnichova až po výstaviště.

XII. Dopravní konference

Kongresové centrum Palác Pardubice , Česká republika

Stěžejními tématy konference budou rozvoj a financování dopravní infrastruktury v regionu východních Čech v nadcházejících letech s ohledem na strategie ministerstva dopravy, dopravní uzel Pardubice, silniční hospodářství a dopravní obslužnost východočeského regionu, nejvýznamnější stavby Pardubického kraje, budoucnost regionální železniční a vodní dopravy a modernizace letiště v Pardubicích. Konference je určena představitelům státní správy a samosprávy, […]