2Rely Czech, s.r.o.

Sklady a obaly

Seřadit podle: Název společnosti
Zabýváme se přepravou, skladováním a úpravou zboží.
Vyrábíme a nabízíme skladové regály a vybavení pro autoservisy.
Dodáváme stacionární i mobilní regály pro sklady a archivy. Řešení na míru dle přání zákazníka. Nabízíme regály pozinkované i lakované regály, paletové regály, konzolové regály, pojezdové regály, drive-in regály, patrové regálové vestavby, regály pro obrazy.
Provozujeme veřejný celní sklad. Poskytujeme služby malým a středním dopravcům včetně pojištění zboží i zajištění celního dluhu.
Jsme distributor komponentů i systémů komplexního elektronického zabezpečení s pokrytím na celém území ČR a SR. Spolupracujeme s montážními organizacemi na špičkových zakázkách elektronického zabezpečení v komerční sféře, průmyslu, finančním sektoru a armádě ČR.
Provoz skladu a nabídka logistických služeb. Zajištění komplexního skladového servisu a překládky kamiónů.
Airport Logistic Park je moderní pražské logistické centrum, nabízející přes 56 000 m² kvalitních skladových ploch s vlastním zázemím a administrativními prostory.

Vyrábíme plastové obaly a výlisky.
Výroba krabic a obalového materiálu ze tří až sedmivrstvé vlnité lepenky.
Dodáváme balící a plnící stroje pro potravinářský průmysl, obalové materiály na potraviny jako jsou misky, tácy, dózy, kelímky, boxy, gastro nádoby, stojací a vakuové sáčky, doypack vyráběné z PP, Al a laminátů. Nabízíme ruční stroje i automatické linky. Zastupujeme výrobce i pro balící zařízení, thermoforming stroje, regenerátory, šokové chlazení a catering zařízení. Klientům nabízíme kompletní servis: výběr vhodného obalu, volba balící technologie, chlazení, měření zbytkových hodnot plynů.

2018 © eLogistika.info