Sklady a obaly

Featured
Gebrüder Weiss spol. s r.o.
Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní silniční přepravu kusových a celovozových zásilek, leteckou a námořní přepravu do celého světa. V rámci logistiky poskytujeme komplexní řešení na míru, celní služby, intrastat, přepravu pro internetové obchody, spedici a další. Naše zkušenosti navazují na letitou tradici naší mateřské společnosti v Rakousku, která je na trhu v Evropě již přes 550 let.
Featured
Rajapack s.r.o.
Nabízíme 2.500 obalových řešení ve značkové kvalitě s dodáním do 2-3 dnů. Každý měsíc pro Vás máme přichystaný dárek.
Featured
Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.
Schoeller Allibert vyvíjí, navrhuje a vyrábí vratné přepravní plastové obaly (RTP) více než 60 let. Máme bohaté zkušenosti v prodeji širokého sortimentu plastových produktů pro různá odvětví. Díky tomu jsme schopni vám poskytnout kompletní servis včetně řešení na míru vašim potřebám.
2Rely Czech, s.r.o.
Zabýváme se přepravou, skladováním a úpravou zboží.
A. Císař, strojírenský podnik, spol. s. r. o.
Vyrábíme a nabízíme skladové regály a vybavení pro autoservisy.
A.Q. Trivex – regály, s. r. o.
Dodáváme stacionární i mobilní regály pro sklady a archivy. Řešení na míru dle přání zákazníka. Nabízíme regály pozinkované i lakované regály, paletové regály, konzolové regály, pojezdové regály, drive-in regály, patrové regálové vestavby, regály pro obrazy.
A1 – transport & logistic s.r.o.
Provozujeme veřejný celní sklad. Poskytujeme služby malým a středním dopravcům včetně pojištění zboží i zajištění celního dluhu.
ADI-OLYMPO (Honeywell, spol. s. r. o. – Security Products o. z.)
Jsme distributor komponentů i systémů komplexního elektronického zabezpečení s pokrytím na celém území ČR a SR. Spolupracujeme s montážními organizacemi na špičkových zakázkách elektronického zabezpečení v komerční sféře, průmyslu, finančním sektoru a armádě ČR.
Adico s.r.o.
Provoz skladu a nabídka logistických služeb. Zajištění komplexního skladového servisu a překládky kamiónů.
Airport Logistic Park
Airport Logistic Park je moderní pražské logistické centrum, nabízející přes 56 000 m² kvalitních skladových ploch s vlastním zázemím a administrativními prostory.