ACCOM Czech, a.s.

Oborová logistika

Seřadit podle: Název společnosti
ACCOM Czech patří mezi největší obchodně distribuční firmy v rámci České republiky a její tržby přesahují 1 miliardu korun ročně. Ve společnosti pracuje cca 120 zaměstnanců, kteří se starají o každodenní spokojenost našich zákazníků, a na trhu zastupují nejen výrobní závody, které patří pod ACCOM holding Bohušovickou a Choceňskou mlékárnu, ale také mnoho našich tuzemských i zahraničních dodavatelů – ARLA food, ZOTT, Olma, Bel sýry, TPK, Pribina, A.W.Loštice, Madeta, Bauer, Ferrero, Kraft foods a mnoha dalších.Aktuálně disponujeme sítí poboček a cross dockingových překladišť po celém území České republiky, které plně distribučně pokrýváme.
Jsme významný regionální poskytovatel logistických služeb a řešení. Základní portfolio našich služeb tvoří: logistika, skladování, distribuce, vnitrostátní doprava, mezinárodní kamionová doprava, celní deklarace, INTRASTAT.
Naší specializací je logistika pro zdravotnictví: skladování léčiv, skladování zdravotnického materiálu, distribuce léčiv, distribuce zdravotnického materiálu, dodržování správné distribuční praxe (SDP), které vydal Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL).
Firma CEMLOG (Cement-Logistika) je dopravní a spediční společnost, která od roku 1997 působí v oblasti logistiky a přepravy volně ložených materiálů. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme spolehlivý a kompetentní partner pro naše zákazníky.
Zajišťujeme kompletní dopravní služby v rámci celé Evropské unie. Provádíme komplexní přepravu od celovozových zásilek až po kusové.Dále nabízíme:
Přeprava nadměrných nákladů
Přeprava chlazeného/mra­ženého zboží
Přeprava nebezpečného zboží dle úmluvy ADR
Satelitní on-line monitoring vozidla a Vašeho nákladu v reálném čase.
Pojištění nákladu dle dohody CMR do výše 10.mil CZK
DER KURIER ČESKÁ REPUBLIKA SPOL. S R.O.
Společnost Der Kurier se zaměřuje na expresní a ekonomickou přepravu kusových, balíkových i paletových zásilek.
Společnost poskytující komplexní logistické služby v sektorech potravinářský, spotřební průmysl, domácnost a hygiena, retail.
Společnost Pall-Ex je distribuční síť nákladní přepravy paletového zboží, která působí ve Velké Británii a Evropě.

Pall-Ex sjednocuje více než 250 předních evropských nezávislých dopravců a nabízí širokou škálu distribučních služeb přepravy paletového zboží.

Díky jedinečnému podnikatelské koncepce „hub and spoke“ ví společnost Pall-Ex zajistit dodání zboží na paletách, polopaletách a čtvrtpaletách do 24 hodin.


PST CLC a.s.
PST CLC, logistická společnost s globální působností, člen japonské skupiny Mitsui-Soko, poskytovatel provázaného řetězce logistických služeb.
Firma Servant nabízí komplexní logistiku a vlastní skladové prostory v lokalitách Praha, Humpolec a Benešov u Prahy. Naše sklady jsou vhodné pro distribuci balíků pomocí expresního přepravního systému FOFR i pro skladování oděvů, sportovního vybavení i dalšího drobného zboží.

Jelikož se zabýváme také službami s přidanou hodnotou, jako je kolkování, žehlení, balení do fólie a kompletace zboží, jsou naše služby vhodné pro logistiku a správu e-shopů. Zajišťujeme také řízení vratek a možnosti skladovat v celních skladech.

2018 © eLogistika.info