Oborová logistika

Featured
Gebrüder Weiss spol. s r.o.
Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní silniční přepravu kusových a celovozových zásilek, leteckou a námořní přepravu do celého světa. V rámci logistiky poskytujeme komplexní řešení na míru, celní služby, intrastat, přepravu pro internetové obchody, spedici a další. Naše zkušenosti navazují na letitou tradici naší mateřské společnosti v Rakousku, která je na trhu v Evropě již přes 550 let.
Featured
PPL CZ s.r.o.
PPL CZ patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995. Kromě doručování pro firmy a podnikatele nabízí řešení i pro soukromé osoby se službou Balík pro tebe. PPL CZ se specializuje na balíkovou přepravu nejen po České republice, ale i do celé Evropy. Zaměstnává přes 1000 pracovníků a 2 000 řidičů, kteří doručí desítky milionů zásilek ročně.
Featured
Šmídl s.r.o.
Šmídl s.r.o. je předním českým poskytovatelem přepravních a logistických služeb. Na trhu působí již od roku 1990. Pobočky firmy se nachází ve čtyřech městech České republiky a celkem disponují vozovým parkem s 278 nákladními vozidly v průměrném stáří 2 roky.

AURA, s.r.o.
Vývoji, implementaci a podpoře se věnujeme od roku 1989. A právě díky tomu víme, co potřebujete. Náš software denně usnadňuje život statisícům lidí z resortu obrany, vojenského průmyslu, státní správy nebo z řad exekutorů a advokátů.
CEDES Logistik, s.r.o.
Jsme významný regionální poskytovatel logistických služeb a řešení. Základní portfolio našich služeb tvoří: logistika, skladování, distribuce, vnitrostátní doprava, mezinárodní kamionová doprava, celní deklarace, INTRASTAT.
Naší specializací je logistika pro zdravotnictví: skladování léčiv, skladování zdravotnického materiálu, distribuce léčiv, distribuce zdravotnického materiálu, dodržování správné distribuční praxe (SDP), které vydal Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL).
CEMLOG-Cement-Logistika, k.s.
Firma CEMLOG (Cement-Logistika) je dopravní a spediční společnost, která od roku 1997 působí v oblasti logistiky a přepravy volně ložených materiálů. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme spolehlivý a kompetentní partner pro naše zákazníky.
CN Cargo s.r.o.
Zajišťujeme kompletní dopravní služby v rámci celé Evropské unie. Provádíme komplexní přepravu od celovozových zásilek až po kusové.Dále nabízíme:
Přeprava nadměrných nákladů
Přeprava chlazeného/mra­ženého zboží
Přeprava nebezpečného zboží dle úmluvy ADR
Satelitní on-line monitoring vozidla a Vašeho nákladu v reálném čase.
Pojištění nákladu dle dohody CMR do výše 10.mil CZK
FM ČESKÁ, s.r.o.
Společnost poskytující komplexní logistické služby v sektorech potravinářský, spotřební průmysl, domácnost a hygiena, retail.
JITRANS logistik, spol. s r.o.
Jsme dynamická, ryze česká společnost s historií sahající až do roku 1996. Naší doménou je logistika a související logistické služby. Tyto služby poskytujeme v nejvyšší kvalitě a v souladu s normami ISO 9001.
Pall-Ex Group
Společnost Pall-Ex je distribuční síť nákladní přepravy paletového zboží, která působí ve Velké Británii a Evropě.

Pall-Ex sjednocuje více než 250 předních evropských nezávislých dopravců a nabízí širokou škálu distribučních služeb přepravy paletového zboží.

Díky jedinečnému podnikatelské koncepce „hub and spoke" ví společnost Pall-Ex zajistit dodání zboží na paletách, polopaletách a čtvrtpaletách do 24 hodin.