ABS Bonifer Czech, s.r.o.

Expresní logistika

Seřadit podle: Název společnosti
Nabídka logistických služeb. Přeprava pohonných hmot a nákladů ADR.
ACCOM Czech patří mezi největší obchodně distribuční firmy v rámci České republiky a její tržby přesahují 1 miliardu korun ročně. Ve společnosti pracuje cca 120 zaměstnanců, kteří se starají o každodenní spokojenost našich zákazníků, a na trhu zastupují nejen výrobní závody, které patří pod ACCOM holding Bohušovickou a Choceňskou mlékárnu, ale také mnoho našich tuzemských i zahraničních dodavatelů – ARLA food, ZOTT, Olma, Bel sýry, TPK, Pribina, A.W.Loštice, Madeta, Bauer, Ferrero, Kraft foods a mnoha dalších.Aktuálně disponujeme sítí poboček a cross dockingových překladišť po celém území České republiky, které plně distribučně pokrýváme.
Nabídka expresní kurýrní služby v rámci České republiky i Evropy.
Nabíme celosvětovou expresní kurýrní službu zajišťující leteckou, námořní a nákladní přepravu i celní služby.
Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu.
Aktivity společnosti Codatrans s.r.o. jsou pokračováním dlouholetých aktivit jednatele společnosti v oblasti spedice, přepravy zboží a přepravy služeb, expresní přepravy a kurýrních služeb,
V této oblasti Vám můžeme nabídnout kompletní převzetí starostí o Vaše přepravy, jednorázové přepravy nebo optimalizaci Vaší současné logistiky.
Společnost CZECH COURIER, s.r.o., provozovatel služby eKurýr, funguje na trhu kurýrních služeb od roku 1999. Naše zkušenosti z rychlých přeprav a doručování průběžně využíváme pro vývoj zákaznických aplikací a komunikace přes internet. Jako první na českém trhu nabízíme unikátní systém přesného výpočtu ceny v závislosti na vzdálenosti. Nově nabízíme v aplikaci registrovaným uživatelům jednoduché stanovení ceny, což umožňuje průběžné sledování nákladů klienta za realizované přepravy. A nejen to. Můžete on-line sledovat historii, pracovat s daty, přesnými časy doručení, vytvořit si statistické soubory, které stěží u konkurence dohledáváte. Naši zákazníci oceňují zejména parametry, které si můžete také sami vyzkoušet:
DER KURIER ČESKÁ REPUBLIKA SPOL. S R.O.
Společnost Der Kurier se zaměřuje na expresní a ekonomickou přepravu kusových, balíkových i paletových zásilek.
Nabídka služeb v oblasti mezinárodní a vnitrostátní expresní přepravy dokumentů a balíků.
Zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní přepravu zásilek.

2018 © eLogistika.info