Expresní logistika

Featured
Gebrüder Weiss spol. s r.o.
Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní silniční přepravu kusových a celovozových zásilek, leteckou a námořní přepravu do celého světa. V rámci logistiky poskytujeme komplexní řešení na míru, celní služby, intrastat, přepravu pro internetové obchody, spedici a další. Naše zkušenosti navazují na letitou tradici naší mateřské společnosti v Rakousku, která je na trhu v Evropě již přes 550 let.
Featured
GO! Express & Logistics, s. r. o.
GO! je mezinárodní expresní přeprava zásilek. Doručujeme do druhého dne. Poskytujeme logistiku na míru dle konkrétních potřeb zákazníka, aktivní a pasivní chlazení zásilek, obalový materiál, certifikovanou přepravu dle SÚKL a další specializovaná řešení. Fungujeme 24/7 – i o víkendech a svátcích.
Featured
PPL CZ s.r.o.
PPL CZ patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995. Kromě doručování pro firmy a podnikatele nabízí řešení i pro soukromé osoby se službou Balík pro tebe. PPL CZ se specializuje na balíkovou přepravu nejen po České republice, ale i do celé Evropy. Zaměstnává přes 1000 pracovníků a 2 000 řidičů, kteří doručí desítky milionů zásilek ročně.
ABS Bonifer Czech, s.r.o.
Nabídka logistických služeb. Přeprava pohonných hmot a nákladů ADR.
ALL Ride
Nabídka expresní kurýrní služby v rámci České republiky i Evropy.
ARAMEX CZ, s.r.o.
Nabíme celosvětovou expresní kurýrní službu zajišťující leteckou, námořní a nákladní přepravu i celní služby.
ASSTRA FORWARDING s.r.o.
Jednou z hlavních oblastí činnosti AsstrA jsou přepravně-spediční služby. Firma zajišťuje dopravu zboží všemi druhy dopravy, jako je silniční, železniční, námořní a letecká, dále nabízí kombinovaná schémata dopravy. Výběr dopravního prostředku závisí na typu nákladu, místu určení, stejně jako na časových požadavcích.
Česká pošta s. p.
Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu.
CODATRANS, s.r.o.
Aktivity společnosti Codatrans s.r.o. jsou pokračováním dlouholetých aktivit jednatele společnosti v oblasti spedice, přepravy zboží a přepravy služeb, expresní přepravy a kurýrních služeb,
V této oblasti Vám můžeme nabídnout kompletní převzetí starostí o Vaše přepravy, jednorázové přepravy nebo optimalizaci Vaší současné logistiky.
Czech Courier, s.r.o.
Společnost CZECH COURIER, s.r.o., provozovatel služby eKurýr, funguje na trhu kurýrních služeb od roku 1999. Naše zkušenosti z rychlých přeprav a doručování průběžně využíváme pro vývoj zákaznických aplikací a komunikace přes internet. Jako první na českém trhu nabízíme unikátní systém přesného výpočtu ceny v závislosti na vzdálenosti. Nově nabízíme v aplikaci registrovaným uživatelům jednoduché stanovení ceny, což umožňuje průběžné sledování nákladů klienta za realizované přepravy. A nejen to. Můžete on-line sledovat historii, pracovat s daty, přesnými časy doručení, vytvořit si statistické soubory, které stěží u konkurence dohledáváte. Naši zákazníci oceňují zejména parametry, které si můžete také sami vyzkoušet: