1. Akce
  2. Logistické konference

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Technologická konference

Panorama hotel Paha Milevská 7, Praha 4

Tradiční Technologická konference naváže na minulé úspěšné ročníky a tentokrát se zaměří zejména na trendy logistiky blízké budoucnosti. Logistika v uplynulých letech dokázala, že je lídrem v zavádění nových technologií. Dramatické narušení globálních logistický řetězců posledních let vlivem pandemie a následně konfliku na Ukrajině bylo výrazným akcelerátorem inovací v logistice.

WOF Summit 2023

Vienna Marriott Hotel Parkring 12A, Vídeň

Dva napínavé dny včetně špičkových řečníků, panelových diskusí mezi předními odborníky, workshopů s příslušnými odbornými znalostmi a networkingového večera WOF Connect Cocktail, kde se setkává podnikání s charitou.

SITL 2023

Výstaviště Villepinte ZAC Paris Nord 2, Villepinte

SITL je nezbytným dílem ve skládance akcí v odvětví dopravy, logistiky a dodavatelského řetězce. SITL zahrnuje všechny produkty a služby pro přepravu zboží a logistický řetězec. Na události jsou zastoupeny různé oblasti nákladní expertízy: modální doprava (silniční, námořní, železniční) a specializované (teplotně řízené, nebezpečné zboží, městské atd.), Informační systémy / RFID (software TMS a WMS) , infrastruktura, nemovitosti, dopravní prostředky (pohonné hmoty, palubní systémy, pneumatiky) atd. SITL společně se společností Intralogistics Europe nabízí vysokou koncentraci logistických poskytovatelů a uživatelů dopravy z průmyslu, obchodu a distribuce.

GERMAN PACKAGING CONGRESS 2023

Berlin Berlín

Německý obalový kongres otevírá prostor pro nejnaléhavější otázky a odpovědi na všechny zásadní otázky obalů naší doby – oblíbené místo poskytující nový impuls pro trendy, postupy a inovativní přístupy a jedinečnou příležitost zapojit se do dialogu napříč všemi fázemi proces balení. Důraz bude kladen spíše na celkový obraz než na technické detaily.

Hannover Messe 2023

Deutsche Messe Hannover Messegelände 1, Hannover

Digitalizace a udržitelnost – to jsou stěžejní témata veletrhu HANNOVER MESSE 2023. Tímto si vůdčí strojírenský veletrh stanovil jasné impulzy pro ochranu klimatu v hospodářství a průmyslu. A objasňuje, jaký přínos mohou poskytnout digitalizace, automatizace a obnovitelné energie ve vzájemném propojení. HANNOVER MESSE se uskuteční, po dlouhé pauze způsobené pandemií, v dubnu 2023 jako fyzický veletrh.

Warsaw Pack 2023

Warsaw Expo Aleja Katowicka 62, Nadarzyn

VII Mezinárodní veletrh obalové techniky a obalů

REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023

PVA EXPO Beranových 667, Praha 9

Mezinárodního veletrh reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií. Veletrh je zaměřený na technologie a materiály pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, POP/POS, dárkové předměty a související služby.

VEHITS 2023

Praha Praha

Účelem Mezinárodní konference o technologii vozidel a inteligentních dopravních systémech (VEHITS) je shromáždit inženýry, výzkumníky a odborníky z praxe, kteří se zajímají o pokroky a aplikace v oblasti technologie vozidel a inteligentních dopravních systémů.
Tato konference se zaměřuje na inovativní aplikace, nástroje a platformy ve všech technologických oblastech, jako je zpracování signálu, bezdrátová komunikace, informatika a elektronika, související s různými druhy vozidel, včetně automobilů, terénních vozidel, vlaků, lodí, podvodních vozidel nebo létání. strojů a inteligentních dopravních systémů, které spojují a řídí velké množství vozidel, a to nejen v kontextu chytrých měst, ale v mnoha dalších aplikačních doménách.

Gartner Supply Chain Leaders Forum

Gartner Supply Chain Leaders Forum je premiérová konference pro manažery dodavatelského řetězce a provozů na úrovni C. Je to příležitost pro lídry, aby stanovili své každodenní výzvy a zaměřili se na velké trendy a problémy, kterým naše komunita, společnost a planeta čelí.