Služby pro logistiku

Featured
invoitix AG
Společnost Invoitix zajištuje jednoduché a rychlé fakturační financování autodopravcům.
Featured
OLTIS Group a.s.
OLTIS Group je ryze česká obchodní skupina, jejíž členské společnosti úspěšně vstoupily na trh informačních systémů pro dopravu a logistiku již v roce 1993. Skupina OLTIS Group sdružuje specializované softwarové společnosti, které spolu velmi úzce a efektivně spolupracují.
Featured
Reliant Group
Reliant je česká společnost založená v roce 1993 orientující se primárně na logistické poradenství, logistické vzdělávání v oblasti moderní dopravy, spedice, výroby a obchodu. Aktivně působíme při získávání finančních prostředků z evropských zdrojů pro naše klienty, poskytujeme dotační poradenství k výzvám v rámci operačního programu Zaměstnanost. Zástupce společnosti Reliant je členem Expertního týmu ministra dopravy ČR, zastoupení máme i v prezídiu České logistické asociace.
Featured
SATUM CZECH s.r.o.
Jsme jednou z největších pojišťovacích makléřských společností působících v České republice.
Featured
Transcash
V Transcash se staráme o finanční zabezpečení společností z oboru TSL. Specializujeme se ve finančních službách, vymáhání pohledávek a právních službách pro odvětví dopravy v mezinárodních a vnitrostátních vztazích. Již 16 let pomáháme našim klientům při efektivním vymáhání nedoplatků a od roku 2016 také při financování faktur. Od počátku naší existence jsme se zaměřovali na poskytování smart&fair řešení. Víme, jak vážná může být ztráta finanční likvidity, a proto vytváříme komplexní řešení - od prověřování důvěryhodnosti dodavatelů, přes financování faktur a sledování plateb, až po vymáhání pohledávek prostřednictvím smírných a soudních řízení.
AB Facility a. s.
Zajišťujeme facility management, správu komerčních a průmyslových objektů. Dále technický servis, údržbu, provoz a úklidové služby.
ABAS IPS Managment s.r.o.
Nabídka komplexní bezpečnostní služby, fyzická ostraha, detektivní služby, pořadatelské služby, recepční služby a osobní ochrana osob. Pult centralizované ochrany, dohledové centrum a monitoring technologických celků. Montáž EZS a EPS, docházkové systémy,TV okruhy CCTV a perimetrická zabezpečení. Dále i úklidové služby a facility management, ECES Institut. Zajištění zkoušek a odborné způsobilosti pro bezpečnostní zaměstnance. Transport a zpracování hotovosti a cenin či obsluha ATM. Správa budov.
ABL, a. s.
V roce 2009 se stala největší českou bezpečnostní agenturou. Již řadu let je v České republice předním poskytovatelem bezpečnosti s širokým nabídkou služeb.
AC SYSTEMS, s. r. o.
Komplexní řešení ochrany zboží a knihovních fondů proti odcizení. RF, AM, EM, RFID, smyčkové systémy, bezpečnostní zrcadla a detektory alobalů. Dodávky počítadel návštěvníků pro obchodní centra, obchody a další aplikace.
Acomware s.r.o.
ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřují se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní emailing.