<img src="/wp-content/uploads/2016/09/eurologport-1200x150-cz.jpg" alt="Alternativní obrázek" >

AB Facility a. s.

Služby pro logistiku

Seřadit podle: Název společnosti
Zajišťujeme facility management, správu komerčních a průmyslových objektů. Dále technický servis, údržbu, provoz a úklidové služby.
Nabídka komplexní bezpečnostní služby, fyzická ostraha, detektivní služby, pořadatelské služby, recepční služby a osobní ochrana osob. Pult centralizované ochrany, dohledové centrum a monitoring technologických celků. Montáž EZS a EPS, docházkové systémy,TV okruhy CCTV a perimetrická zabezpečení. Dále i úklidové služby a facility management, ECES Institut. Zajištění zkoušek a odborné způsobilosti pro bezpečnostní zaměstnance. Transport a zpracování hotovosti a cenin či obsluha ATM. Správa budov.
Společnost ABF, a.s. patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory veletrhů v České republice. Svými veletrhy vytváří prostředí pro prezentaci nejnovějších výrobků, technologií a služeb. Během doby se veletrhy společnosti ABF staly místem pro pravidelné setkávání špičkových odborníků, obchodníků, představitelů veřejné správy i široké veřejnosti.

Společnost vybudovala během uplynulých 10 let výstavní areál PVA EXPO PRAHA o rozloze 105 000 m2. Krytá výstavní plocha sestává ze sedmi ocelových moderních hal a celkem představuje rozlohu 30 000 m2. Pro výstavní účely je využíváno 6 000 m2 zpevněných venkovních ploch.

Hlavní devizou výstaviště PVA EXPO PRAHA je velká adaptabilita pro vystavovatele a výborná dopravní dostupnost pro návštěvníky. Přímo u areálu je nově vybudovaná stanice metra a velkokapacitní parkoviště je napojené na hlavní městský okruh. V areálu se nacházejí i VIP prostory pro obchodní jednání a odpočinkové zóny pro vystavovatele a návštěvníky.
V roce 2009 se stala největší českou bezpečnostní agenturou. Již řadu let je v České republice předním poskytovatelem bezpečnosti s širokým nabídkou služeb.
Komplexní řešení ochrany zboží a knihovních fondů proti odcizení. RF, AM, EM, RFID, smyčkové systémy, bezpečnostní zrcadla a detektory alobalů. Dodávky počítadel návštěvníků pro obchodní centra, obchody a další aplikace.
ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřují se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní emailing.
Adastra s.r.o. je mezinárodní konzultační společnost, která dodává softwarová řešení a služby. Tradiční působení Adastry a její vedoucí postavení v oblasti Data Warehousingu a Business Intelligence rozšířily kompetence v oblasti Master Data Managementu, aplikačního vývoje, Quality Assurance a outsourcingu.
Vyhledávání zaměstnanců nebo brigádníků. Poskytování personálního poradenství a kompletních služeb v oblasti řízení lidských zdrojů pro společnosti.
Bezpečnostní služby
Sestavování vzorových pojištění se zaměřením na investiční a variabilní životní pojištění.

2018 © eLogistika.info