Seřadit podle: Název společnosti
Jsme realitně-konzultantská společnost s výhradním zaměřením na oblast komerčních nemovitostí. Disponujeme silným zázemím a týmem zkušených profesionálů, kteří zajišťují komplexní služby nájemcům i vlastníkům nemovitostí. Specializujeme se na pronájem, prodej a správu nemovitostí, zajišťujeme marketing developerských projektů a poskytujeme služby investičního poradenství, konzultace a analýzu.
Zabýváme se přepravou, skladováním a úpravou zboží.
Vyrábíme a nabízíme skladové regály a vybavení pro autoservisy.
Dodáváme stacionární i mobilní regály pro sklady a archivy. Řešení na míru dle přání zákazníka. Nabízíme regály pozinkované i lakované regály, paletové regály, konzolové regály, pojezdové regály, drive-in regály, patrové regálové vestavby, regály pro obrazy.
Provozujeme veřejný celní sklad. Poskytujeme služby malým a středním dopravcům včetně pojištění zboží i zajištění celního dluhu.
Zajišťujeme facility management, správu komerčních a průmyslových objektů. Dále technický servis, údržbu, provoz a úklidové služby.
Zprostředkováváme prodej a pronájem nemovitostí v Praze a Středočeském kraji. Nabízíme individuální přístup, flexibilitu, preciznost a solidní jednání
Nabídka komplexní bezpečnostní služby, fyzická ostraha, detektivní služby, pořadatelské služby, recepční služby a osobní ochrana osob. Pult centralizované ochrany, dohledové centrum a monitoring technologických celků. Montáž EZS a EPS, docházkové systémy,TV okruhy CCTV a perimetrická zabezpečení. Dále i úklidové služby a facility management, ECES Institut. Zajištění zkoušek a odborné způsobilosti pro bezpečnostní zaměstnance. Transport a zpracování hotovosti a cenin či obsluha ATM. Správa budov.
Společnost ABF, a.s. patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory veletrhů v České republice. Svými veletrhy vytváří prostředí pro prezentaci nejnovějších výrobků, technologií a služeb. Během doby se veletrhy společnosti ABF staly místem pro pravidelné setkávání špičkových odborníků, obchodníků, představitelů veřejné správy i široké veřejnosti.

Společnost vybudovala během uplynulých 10 let výstavní areál PVA EXPO PRAHA o rozloze 105 000 m2. Krytá výstavní plocha sestává ze sedmi ocelových moderních hal a celkem představuje rozlohu 30 000 m2. Pro výstavní účely je využíváno 6 000 m2 zpevněných venkovních ploch.

Hlavní devizou výstaviště PVA EXPO PRAHA je velká adaptabilita pro vystavovatele a výborná dopravní dostupnost pro návštěvníky. Přímo u areálu je nově vybudovaná stanice metra a velkokapacitní parkoviště je napojené na hlavní městský okruh. V areálu se nacházejí i VIP prostory pro obchodní jednání a odpočinkové zóny pro vystavovatele a návštěvníky.
V roce 2009 se stala největší českou bezpečnostní agenturou. Již řadu let je v České republice předním poskytovatelem bezpečnosti s širokým nabídkou služeb.

2018 © eLogistika.info