Adresář

Featured
ČEMAT trading, spol. s. r. o.
Společnost ČEMAT, v České republice registrovaná pod obchodním názvem ČEMAT trading, spol. s r.o., je zaměřena na oblast manipulační a stavební techniky, zejména pak na příslušenství k této technice.
Sídlo firmy se nachází na okraji Bohumína na ulici Čs. armády 184, 735 51 Bohumín-Pudlov, cca. 8 km od Ostravy.
Na trhu působíme přes 15 let a zaměřujeme se na široké portfolio příslušenství a služeb určených pro manipulační a stavební techniku. V České a Slovenské republice dlouhodobě a stabilně zastupujeme světové výrobce prověřených značek. V produktovém portfoliu nabízíme přídavná zařízení výrobce BOLZONI AURAMO, MSE-FORKS; vzdušnicová, superelastická i plnopryžová kola výrobce CAMOPLAST SOLIDEAL stejně tak pryžové pásy na minibagry; zemědělské pneumatiky výrobce ATG, kolečka RÄDER VOGEL, nosné vidlice značky CASCADE; katalyzátory firmy DCL; sedačky SEAT či zvedací stoly, ráfky nebo také trakční baterie.
K dalším našim aktivitám patří celá řada služeb, kterými se Vám snažíme zajistit obchodní komfort s přidanou hodnotou. Jedná se například o službu lisování super-elastických pneumatik přímo v místě Vámi definovaném za pomocí mobilních lisů, montáž přídavných zařízení, půjčovnu repasovaných přídavných zařízení či stále unikátní službu plnění pneumatik hmotou RELY.
Působíme ve všech regionech České a Slovenské republiky prostřednictvím našich obchodních zástupců a mechaniků a prodej zboží je řízen z hlavního skladu v Bohumíně za podpory logistických skladů v Praze a na Slovensku, čímž je dosaženo rychlého a flexibilního dodání zboží na území obou zemí.
Featured
Gebrüder Weiss spol. s r.o.
Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní silniční přepravu kusových a celovozových zásilek, leteckou a námořní přepravu do celého světa. V rámci logistiky poskytujeme komplexní řešení na míru, celní služby, intrastat, přepravu pro internetové obchody, spedici a další. Naše zkušenosti navazují na letitou tradici naší mateřské společnosti v Rakousku, která je na trhu v Evropě již přes 550 let.
Featured
GO! Express & Logistics, s. r. o.
GO! je mezinárodní expresní přeprava zásilek. Doručujeme do druhého dne. Poskytujeme logistiku na míru dle konkrétních potřeb zákazníka, aktivní a pasivní chlazení zásilek, obalový materiál, certifikovanou přepravu dle SÚKL a další specializovaná řešení. Fungujeme 24/7 – i o víkendech a svátcích.
Featured
OLTIS Group a.s.
OLTIS Group je ryze česká obchodní skupina, jejíž členské společnosti úspěšně vstoupily na trh informačních systémů pro dopravu a logistiku již v roce 1993. Skupina OLTIS Group sdružuje specializované softwarové společnosti, které spolu velmi úzce a efektivně spolupracují.
Featured
PPL CZ s.r.o.
PPL CZ patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995. Kromě doručování pro firmy a podnikatele nabízí řešení i pro soukromé osoby se službou Balík pro tebe. PPL CZ se specializuje na balíkovou přepravu nejen po České republice, ale i do celé Evropy. Zaměstnává přes 1000 pracovníků a 2 000 řidičů, kteří doručí desítky milionů zásilek ročně.
Featured
Rajapack s.r.o.
Nabízíme 2.500 obalových řešení ve značkové kvalitě s dodáním do 2-3 dnů. Každý měsíc pro Vás máme přichystaný dárek.
Featured
Reliant Group
Reliant je česká společnost založená v roce 1993 orientující se primárně na logistické poradenství, logistické vzdělávání v oblasti moderní dopravy, spedice, výroby a obchodu. Aktivně působíme při získávání finančních prostředků z evropských zdrojů pro naše klienty, poskytujeme dotační poradenství k výzvám v rámci operačního programu Zaměstnanost. Zástupce společnosti Reliant je členem Expertního týmu ministra dopravy ČR, zastoupení máme i v prezídiu České logistické asociace.
Featured
SATUM CZECH s.r.o.
Jsme jednou z největších pojišťovacích makléřských společností působících v České republice.
Featured
Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.
Schoeller Allibert vyvíjí, navrhuje a vyrábí vratné přepravní plastové obaly (RTP) více než 60 let. Máme bohaté zkušenosti v prodeji širokého sortimentu plastových produktů pro různá odvětví. Díky tomu jsme schopni vám poskytnout kompletní servis včetně řešení na míru vašim potřebám.