1
2
3
4
1
2
3
4
Seřadit podle: Název společnosti
BOHEMIA CARGO s.r.o.
Společnost patří již mnoho let mezi špičku mezi poskytovateli služeb v oblasti dopravy a logistiky.

Firma působí na trhu od roku 1997, kdy vznikla jako lokální poskytovatel služeb v oblasti spedice.

Dnes nabízíme široké spektrum služeb. Naší doménou je zejména mezinárodní doprava, spedice, zasilatelství, služby v oblasti skladování a logistika.
GO! Express & Logistics, s. r. o.
GO! je mezinárodní expresní přepravce zásilek s více jak dvacetiletou tradicí. Doručujeme do všech zemí světa. Každý den.

Ať se vaše společnost zaměřuje na biotechnologie, farmacii, strojírenství, elektrotechniku, potraviny nebo jste B2B/B2C e-shop či distributor, společně nalezneme řešení v přepravě vašich zásilek.

Vaše zásilky doručíme do druhého pracovního dne do většiny států Evropy. Víme, že ČAS JE VŠE!
Mepatek, s.r.o.
Nabízíme komplexní správu IT, od správy sítí až po outsourcing IT a servis PC. Zabýváme se vývojem webových aplikací na míru. Zajišťujeme tvorbu webových stránek včetně designu a optimalizace pro vyhledávače. Poskytujeme vedení účetnictví, daňové evidence i mzdové agendy či zastupování před úřady.
Jsme realitně-konzultantská společnost s výhradním zaměřením na oblast komerčních nemovitostí. Disponujeme silným zázemím a týmem zkušených profesionálů, kteří zajišťují komplexní služby nájemcům i vlastníkům nemovitostí. Specializujeme se na pronájem, prodej a správu nemovitostí, zajišťujeme marketing developerských projektů a poskytujeme služby investičního poradenství, konzultace a analýzu.
Zabýváme se přepravou, skladováním a úpravou zboží.
Vyrábíme a nabízíme skladové regály a vybavení pro autoservisy.
Dodáváme stacionární i mobilní regály pro sklady a archivy. Řešení na míru dle přání zákazníka. Nabízíme regály pozinkované i lakované regály, paletové regály, konzolové regály, pojezdové regály, drive-in regály, patrové regálové vestavby, regály pro obrazy.
Provozujeme veřejný celní sklad. Poskytujeme služby malým a středním dopravcům včetně pojištění zboží i zajištění celního dluhu.
Zajišťujeme facility management, správu komerčních a průmyslových objektů. Dále technický servis, údržbu, provoz a úklidové služby.

2017 © eLogistika.info