Adresář

2Rely Czech, s.r.o.
Zabýváme se přepravou, skladováním a úpravou zboží.
A. Císař, strojírenský podnik, spol. s. r. o.
Vyrábíme a nabízíme skladové regály a vybavení pro autoservisy.
A.Q. Trivex – regály, s. r. o.
Dodáváme stacionární i mobilní regály pro sklady a archivy. Řešení na míru dle přání zákazníka. Nabízíme regály pozinkované i lakované regály, paletové regály, konzolové regály, pojezdové regály, drive-in regály, patrové regálové vestavby, regály pro obrazy.
A1 – transport & logistic s.r.o.
Provozujeme veřejný celní sklad. Poskytujeme služby malým a středním dopravcům včetně pojištění zboží i zajištění celního dluhu.
AB Facility a. s.
Zajišťujeme facility management, správu komerčních a průmyslových objektů. Dále technický servis, údržbu, provoz a úklidové služby.
ABA reality, s. r. o.
Zprostředkováváme prodej a pronájem nemovitostí v Praze a Středočeském kraji. Nabízíme individuální přístup, flexibilitu, preciznost a solidní jednání
ABAS IPS Managment s.r.o.
Nabídka komplexní bezpečnostní služby, fyzická ostraha, detektivní služby, pořadatelské služby, recepční služby a osobní ochrana osob. Pult centralizované ochrany, dohledové centrum a monitoring technologických celků. Montáž EZS a EPS, docházkové systémy,TV okruhy CCTV a perimetrická zabezpečení. Dále i úklidové služby a facility management, ECES Institut. Zajištění zkoušek a odborné způsobilosti pro bezpečnostní zaměstnance. Transport a zpracování hotovosti a cenin či obsluha ATM. Správa budov.
ABL, a. s.
V roce 2009 se stala největší českou bezpečnostní agenturou. Již řadu let je v České republice předním poskytovatelem bezpečnosti s širokým nabídkou služeb.
ABLON s. r. o.
Zabýváme se výstavbou a správou kancelářských budov, residenčních a komerčních projektů, logistických center a hotelů.
ABS Bonifer Czech, s.r.o.
Nabídka logistických služeb. Přeprava pohonných hmot a nákladů ADR.