Adresář

Featured
PPL CZ s.r.o.
PPL CZ patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995. Kromě doručování pro firmy a podnikatele nabízí řešení i pro soukromé osoby se službou Balík pro tebe. PPL CZ se specializuje na balíkovou přepravu nejen po České republice, ale i do celé Evropy. Zaměstnává přes 1000 pracovníků a 2 000 řidičů, kteří doručí desítky milionů zásilek ročně.
Featured
Transcash
V Transcash se staráme o finanční zabezpečení společností z oboru TSL. Specializujeme se ve finančních službách, vymáhání pohledávek a právních službách pro odvětví dopravy v mezinárodních a vnitrostátních vztazích. Již 16 let pomáháme našim klientům při efektivním vymáhání nedoplatků a od roku 2016 také při financování faktur. Od počátku naší existence jsme se zaměřovali na poskytování smart&fair řešení. Víme, jak vážná může být ztráta finanční likvidity, a proto vytváříme komplexní řešení - od prověřování důvěryhodnosti dodavatelů, přes financování faktur a sledování plateb, až po vymáhání pohledávek prostřednictvím smírných a soudních řízení.
Featured
SATUM CZECH s.r.o.
Jsme jednou z největších pojišťovacích makléřských společností působících v České republice.
Featured
Vysoká škola logistiky o.p.s.
Hlavním cílem našich studijních programů je vychovat odborníky pro konkrétní profese v logistice dopravy, služeb a v informačním managementu. Naši absolventi se stávají žádanými zaměstnanci významných českých i nadnárodních a to nejen v logistických odvětvích.
Featured
Univerzita Pardubice Dopravní fakulta Jana Pernera
Moderní studijní i technologicky špičkové zázemí pro teoretickou i praktickou výuku nabízíme v kampusu v Polabinách, ve Výukovém a výzkumném centru v dopravě v Technologickém areálu v Doubravicích a na dislokovaných pracovištích v Praze a v České Třebové.
Featured
Vysoká škola ekonomická v Praze  – Katedra logistiky
Znalost certifikačního prostředí Evropské logistické asociace pomohla nasměrovat studium logistiky k požadavkům evropských zaměstnavatelů; to se odrazilo například v nabídce největšího světového poskytovatele logistických služeb s významným postavením v automobilovém průmyslu a supply chain na spolupráci ve formě stáží studentů ve Velké Británii, která velmi úspěšně probíhala po řadu let; utlumena byla až hospodářskou recesí. V tamním náročném prostředí byli studenti katedry logistiky při srovnávání se studenty z jiných evropských i mimoevropských zemí hodnoceni jako nejlepší. V České republice bylo a je možno absolventy studia logistiky na katedře nalézt v manažerských funkcích prakticky ve všech významnějších firmách poskytujících logistické služby i v mnoha průmyslových podnicích a obchodních společnostech; jejich nejčastějšími zaměstnavateli jsou nadnárodní společnosti.
Featured
Šmídl s.r.o.
Šmídl s.r.o. je předním českým poskytovatelem přepravních a logistických služeb. Na trhu působí již od roku 1990. Pobočky firmy se nachází ve čtyřech městech České republiky a celkem disponují vozovým parkem s 278 nákladními vozidly v průměrném stáří 2 roky.

Featured
Rajapack s.r.o.
Nabízíme 2.500 obalových řešení ve značkové kvalitě s dodáním do 2-3 dnů. Každý měsíc pro Vás máme přichystaný dárek.
Featured
Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.
Schoeller Allibert vyvíjí, navrhuje a vyrábí vratné přepravní plastové obaly (RTP) více než 60 let. Máme bohaté zkušenosti v prodeji širokého sortimentu plastových produktů pro různá odvětví. Díky tomu jsme schopni vám poskytnout kompletní servis včetně řešení na míru vašim potřebám.