1. Akce
  2. Logistické workshopy

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

WOF Expo

PVA EXPO Praha Beranových 667, Praha 9

První výstava ve střední a východní Evropě spojující zasilatele, maloobchodníky, velkoobchodníky, dovozce a vývozce z důležitých průmyslových odvětví, jako je mobilita, zdravotnictví, letectví, zemědělství, stavebnictví, energetika a další, s nejmodernějšími poskytovateli řešení dodavatelského řetězce.

Obalko

Aquapalace Hotel Prague Pražská 137, Čestlice (Praha-východ), Praha

Tři tematické sekce: Ponořte se do hloubky problematiky obalů!

CeMAT ASIA

Shanghai new international expo centre

Cargo Logistics Canada je nejdynamičtější a nejkomplexnější akcí multimodálního dodavatelského řetězce v Severní Americe svého druhu. Toto je platforma pro profesionály z oboru logistiky, aby se mohli učit, sdílet, propojovat a posouvat své dodavatelské řetězce do budoucnosti. CLC zahrnuje celé spektrum nákladu – všechny hlavní druhy dopravy a všechny typy nákladu pod jednou střechou.

Intermodal Europe

RAI Amsterdam Europaplein 24, Amsterdam

Intermodal Europe, hlavní akce pro sektor kontejnerové dopravy a kontejnerové logistiky, se bude konat od 8. do 10. listopadu 2022.

TRANSLOG Connect Congress

Budapest Congress Centre Jagelló út 1-3, Budapešť

Kongres TRANSLOG Connect je přední středoevropská a východoevropská B2B networkingová akce pro profesionály z oblasti dopravy, logistiky a řízení dodavatelského řetězce, která se každoročně koná v listopadu v Budapešti.

EmbaxPrint

Výstaviště Brno

Odborný mezinárodní veletrh obalů a tisku EmbaxPrint je místem pro představení nových technologií, strojů, zařízení, materiálů a služeb z oborů obalového a tiskařského průmyslu. EmbaxPrint je největším odborným veletrhem ve střední Evropě, je ideálním prostředkem k akceleraci trhu a prostorem pro srovnání s konkurencí. EmbaxPrint je veletrh s dlouholetou tradicí v ČR i SR, nabízí setkání expertů a představitelů významných českých i zahraničních obalových a tiskových společností a oslovuje odborné návštěvníky z branží automobilového, strojírenského, elektrotechnického průmyslu, stavebních oborů, farmaceutického, potravinářského a kosmetického průmyslu.