1. Akce
  2. Logistické workshopy

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Maritime Industry

Maritime Industry Franklinweg 2, Gorinchem

Budoucnost námořního sektoru je středem zájmu během Maritime Industry 2022. V tomto odvětví existují různé problémy týkající se legislativy a předpisů. Námořní průmysl na to reaguje, mimo jiné, znalostním divadlem, ve kterém se budou řešit aktuální záležitosti, jako je digitalizace, nové emisní požadavky a přesun na jiný druh dopravy. Kromě toho existuje „Pavilon budoucnosti“, organizovaný ve spolupráci s Rijkswaterstaat a Smash Smart Shipping.

Breakbulk Europe

Ahoy Rotterdam Ahoyweg 10, Rotterdam

Breakbulk Europe se v roce 2022 stěhuje do Rotterdamu a po dvouleté přestávce kvůli pandemii dosáhlo nadšení pro největší světový projekt v oblasti nákladu a breakbulk událostí nových výšin a mnoho z největších jmen v oboru se zavázalo vystavovat na našem novém místo konání Rotterdam Ahoj. Breakbulk Europe se stal globálním setkáním tohoto odvětví s […]

International Transport Forum – summit

Leipzig Germany Lipsko

Výroční summit Mezinárodního dopravního fóra je největším světovým setkáním ministrů dopravy a přední globální událostí v oblasti dopravní politiky.

Global Packaged Summit

Hotel Le Plaza Brussels Adolphe Maxlaan 118/126, Brussel

Global Packaged Summit je tady a po minulém virtuálním summitu jsme tak nadšeni, že vás můžeme přivítat v Bruselu v roce 2022! Přijďte a připojte se k předním inovátorům obalů, profesionálům a odborníkům, kteří diskutují o nejnovějších inovacích, technologiích a vývoji v oboru pomocí špičkových případových studií a vzrušujících příběhů zkoumajících, jak vám pomoci zlepšit úspěšnost uvedení vašeho produktu na trh.

Back2PROSPERITY

STARÉ PURKRABSTVÍ Vyšehrad 161, Praha

Tato unikátní společenská akce s názvem Reliant Back2PROSPERITY! 2022 plynule navazuje na úspěšné loňské logistické soirée - Reliant Back2LIFE! 2021, které bylo uspořádáno v prostorách pražské Občanské plovárny.  Letošní ročník je plánován na 24. května a bude se konat v historických prostorách Vyšehradu – v budově Starého purkrabství z 18. století, sousedící s bývalou knížecí a královskou akropolí a s hradebním ochozem nad Podolím a Vltavou.

SpeedCHAIN Slovakia

Hotel Zochova chata**** Piesok 4015/B7, Modra

Konferencia predstavuje logistiku ako odbor veľkého významu pre celú slovenskú ekonomiku. SpeedCHAIN Slovakia je ideálnym spojením spoločenskej a odbornej udalosti, kde vám ponúkame aktuálne informácie a nové kontakty - všetko na jednom mieste.

Czech Raildays

Areál nákladového nádraží Mariánskohorská 38, Ostrava

Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy.

70Kč

Drive4LIFE

Polygonu v Hradci Králové. Piletická 529, Hradec Králové

Reliant Drive4LIFE je exkluzivní networkingová akce, která se od roku 2011 pravidelně koná na přelomu května a června na polygonu. Jedná se o kombinaci odborného workshopu a praktického týmového výcviku pod vedením profesionálních instruktorů bezpečné jízdy na jednotlivých pracovištích polygonu. Letošní rok proběhne na polygonu v Hradci Králové.   O akci Akce je určena výhradně pro […]

International Conference on Humanitarian Logistics and Supply Chain Management

Virtuální

Mezinárodní konference o humanitární logistice a řízení dodavatelského řetězce si klade za cíl shromáždit přední akademické vědce, výzkumníky a badatele, aby si vyměnili a sdíleli své zkušenosti a výsledky výzkumu ve všech aspektech humanitární logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Poskytuje také přední interdisciplinární platformu pro výzkumné pracovníky, praktiky a pedagogy, aby mohli prezentovat a diskutovat […]

Gartner Supply Chain Leaders Forum

Gartner Supply Chain Leaders Forum je premiérová konference pro manažery dodavatelského řetězce a provozů na úrovni C. Je to příležitost pro lídry, aby stanovili své každodenní výzvy a zaměřili se na velké trendy a problémy, kterým naše komunita, společnost a planeta čelí.