Logistické workshopy

  1. Akce
  2. Logistické workshopy

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

FRUIT LOGISTICA

Messe Berlin GmbH Messedamm 22 D - 14055 Berlín , Německo

FRUIT LOGISTICA je přední veletrh pro průmysl čerstvého ovoce a jeho přímý přístup na světový trh.

Intermodal Asia

Shanghai New International Expo Center Longyang 2345 , Shanghai, Čína

Mezinárodní veletrh Intermodal Asia je jednou z nejvýznaměnjších akcí svého druhu v Asii. Své produkty a služby zde představí více než 150 vystavovatelů, kteří patří mezi špičky ve svém oboru.

Drive4life

Polygonu v Hradci Králové. Piletická 529, Hradec Králové

Exkluzivní networkingová akce v netradičním prostředí polygonu Hradec Králové s příležitostí vyzkoušet pod dohledem instruktorů vše, co může řidiče na silnici v extrémních podmínkách a krizových situacích potkat.

SpeedCHAIN Slovakia

Hotel Zochova chata**** Piesok 4015/B7, Modra, Slovensko

Konferencia predstavuje logistiku ako odbor veľkého významu pre celú slovenskú ekonomiku. SpeedCHAIN Slovakia je ideálnym spojením spoločenskej a odbornej udalosti, kde vám ponúkame aktuálne informácie a nové kontakty - všetko na jednom mieste.

Transport show Brno

Výstaviště Brno , Česká republika

Výstava nákladních vozidel, autobusů a služeb pro silniční dopravce se koná 13. června 2024 na výstavišti v Brně v pavilonu F. Je to jediná výstava svého druhu v České republice. Výstava je určena pro dopravce, řidiče profesionály i veřejnost se zájmem o silniční dopravu. Na jednom místě na Brněnském výstavišti se setkávají všichni, kdo v […]

IAA Mobility

Mnichov , Česká republika

Největší a nejvýznamnější událost mobility na světě nabízí výrobcům, dodavatelům, technologickým společnostem, poskytovatelům služeb a startupům širokou škálu příležitostí prezentovat sebe a své služby širokému mezinárodnímu B2B a B2C publiku – od centra Mnichova až po výstaviště.

XII. Silniční veletrh

Areál Správa a údržba silnic Pardubického kraje Doubravice 98, Pardubice

Jedná se o jednodenní venkovní prezentační výstavu pouze pro zvané odborníky v oboru silničního hospodářství a stavitelství. Veletrh je určen pro firmy z oblasti silničního hospodářství výrobce a prodejce silniční techniky, stavebních materiálů, dodavatele měst a obcí, SÚS a ŘSD prodejce nákladních automobilů, stavebních strojů, technologických zařízení a jejich příslušenství dodavatele dopravního značení, osvětlení a […]

IAA Transportation 2024

Deutsche Messe Hannover Messegelände 1, Hannover, Německo

Zažijte svět autobusů, dodávek, nákladních vozidel a přívěsů na IAA TRANSPORTATION v Hannoveru - nejdůležitější světové platformě pro budoucnost průmyslu užitkových vozidel.

SpeedCHAIN International

Břevnovský klášter Markétská 28/1, Praha 6, Česká republika

Logistická konference SpeedCHAIN 2023 představuje platformu spojující tematicky zkušenosti firem s fungováním dodavatelského řetězce v krizových podmínkách světové pandemie s jejich očekáváním změn, které předurčí podobu dodavatelského řetězce nového, post pandemického.

CILF

Shenzhen Convention & Exhibition Center Shenzen, Čína

Čínský (Shenzhen) mezinárodní veletrh logistiky a dodavatelského řetězce je nejlepší veletrh logistiky a dopravy v Asii, který se bude konat pro logistiku a dodavatelský řetězec, přístav a lodní dopravu, expresní, leteckou nákladní, silniční a železniční dopravu, inteligentní logistiku a sklady, internet a E -komerce, přeshraniční elektronický obchod B2B Matching, mezinárodní výstava, výstavba a provoz průmyslových parků, logistické balení a další logistická zařízení, nová energetická vozidla/vysokozdvižný vozík/vozidlo pro speciální účely, 5G a cloudový průmysl a další.