BOHEMIA CARGO s.r.o.

Doprava a přeprava

Seřadit podle: Název společnosti
BOHEMIA CARGO s.r.o.
Společnost patří již mnoho let mezi špičku mezi poskytovateli služeb v oblasti dopravy a logistiky.

Firma působí na trhu od roku 1997, kdy vznikla jako lokální poskytovatel služeb v oblasti spedice.

Dnes nabízíme široké spektrum služeb. Naší doménou je zejména mezinárodní doprava, spedice, zasilatelství, služby v oblasti skladování a logistika.
GO! Express & Logistics, s. r. o.
GO! je mezinárodní expresní přepravce zásilek s více jak dvacetiletou tradicí. Doručujeme do všech zemí světa. Každý den.

Ať se vaše společnost zaměřuje na biotechnologie, farmacii, strojírenství, elektrotechniku, potraviny nebo jste B2B/B2C e-shop či distributor, společně nalezneme řešení v přepravě vašich zásilek.

Vaše zásilky doručíme do druhého pracovního dne do většiny států Evropy. Víme, že ČAS JE VŠE!
Nabídka logistických služeb. Přeprava pohonných hmot a nákladů ADR.
ACCOM Czech patří mezi největší obchodně distribuční firmy v rámci České republiky a její tržby přesahují 1 miliardu korun ročně. Ve společnosti pracuje cca 120 zaměstnanců, kteří se starají o každodenní spokojenost našich zákazníků, a na trhu zastupují nejen výrobní závody, které patří pod ACCOM holding Bohušovickou a Choceňskou mlékárnu, ale také mnoho našich tuzemských i zahraničních dodavatelů – ARLA food, ZOTT, Olma, Bel sýry, TPK, Pribina, A.W.Loštice, Madeta, Bauer, Ferrero, Kraft foods a mnoha dalších.Aktuálně disponujeme sítí poboček a cross dockingových překladišť po celém území České republiky, které plně distribučně pokrýváme.
Společnost ADR-Trans poskytuje velmi širokou škálu služeb, kterými jsou například: přeprava komunálního odpadu, průmyslového odpadu, nebezpečného chemického odpadu, odpadních vod, čištění a kamerování kanalizací, přeprava kapalných a sypkých surovin atd.. Dále jsme také činní na poli sanací, kde si umíme poradit s komplexní logistikou.

Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní kompletní stěhovací služby. Zajišťujeme přepravu zásilek, pozemní, leteckou a námořní dopravu.
Zabýváme se mezinárodní a vnitrostátní přepravou a zasilatelstvím. Nabízíme skladování, logistické služby a profesionální mytí plastových přepravek.
Allyn International Services, Inc. (Allyn), je soukromá společnost zaměřující se na komplexní služby v oblasti logistiky. Firma byla založena v roce 1992
Našimi klíčovými činnostmi jsou management přepravních služeb, logistický sourcing, zasilatelství, poradenství v logistice a supply chain managementu, daňové poradenství a management dovozních a vývozních operací. Naše klientela se skládá z malých lokálních firem až po nadnárodní koncerny podnikající v energetickém, ropném, plynárenském, stavebním, elektronickém, důlním, těžebním, zdravotním, farmaceutickém průmyslu, neziskovém sektoru, i americké vládě.
Firma Amont s.r.o. se zabývá dopravou, mezinárodní a vnitrostátní formou spedice, zemními a výkopovými pracemi a opravárenství.
Mezi naše hlavní činnosti patří mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava, spedice, osobní doprava, skladování a logistika, servis DAF a opravy a údržba nákladních vozidel a autobusů.

2017 © eLogistika.info