Doprava a přeprava

Featured
Gebrüder Weiss spol. s r.o.
Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní silniční přepravu kusových a celovozových zásilek, leteckou a námořní přepravu do celého světa. V rámci logistiky poskytujeme komplexní řešení na míru, celní služby, intrastat, přepravu pro internetové obchody, spedici a další. Naše zkušenosti navazují na letitou tradici naší mateřské společnosti v Rakousku, která je na trhu v Evropě již přes 550 let.
Featured
GO! Express & Logistics, s. r. o.
GO! je mezinárodní expresní přeprava zásilek. Doručujeme do druhého dne. Poskytujeme logistiku na míru dle konkrétních potřeb zákazníka, aktivní a pasivní chlazení zásilek, obalový materiál, certifikovanou přepravu dle SÚKL a další specializovaná řešení. Fungujeme 24/7 – i o víkendech a svátcích.
Featured
PPL CZ s.r.o.
PPL CZ patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995. Kromě doručování pro firmy a podnikatele nabízí řešení i pro soukromé osoby se službou Balík pro tebe. PPL CZ se specializuje na balíkovou přepravu nejen po České republice, ale i do celé Evropy. Zaměstnává přes 1000 pracovníků a 2 000 řidičů, kteří doručí desítky milionů zásilek ročně.
Featured
Šmídl s.r.o.
Šmídl s.r.o. je předním českým poskytovatelem přepravních a logistických služeb. Na trhu působí již od roku 1990. Pobočky firmy se nachází ve čtyřech městech České republiky a celkem disponují vozovým parkem s 278 nákladními vozidly v průměrném stáří 2 roky.

ABS Bonifer Czech, s.r.o.
Nabídka logistických služeb. Přeprava pohonných hmot a nákladů ADR.
ADR – Trans, s.r.o.
Společnost ADR-Trans poskytuje velmi širokou škálu služeb, kterými jsou například: přeprava komunálního odpadu, průmyslového odpadu, nebezpečného chemického odpadu, odpadních vod, čištění a kamerování kanalizací, přeprava kapalných a sypkých surovin atd.. Dále jsme také činní na poli sanací, kde si umíme poradit s komplexní logistikou.

Albos Logistik, s.r.o.
Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní kompletní stěhovací služby. Zajišťujeme přepravu zásilek, pozemní, leteckou a námořní dopravu.
ALFASPED LOGISTIK s.r.o.
Zabýváme se mezinárodní a vnitrostátní přepravou a zasilatelstvím. Nabízíme skladování, logistické služby a profesionální mytí plastových přepravek.
Allyn International Services s.r.o.
Allyn International Services, Inc. (Allyn), je soukromá společnost zaměřující se na komplexní služby v oblasti logistiky. Firma byla založena v roce 1992
Našimi klíčovými činnostmi jsou management přepravních služeb, logistický sourcing, zasilatelství, poradenství v logistice a supply chain managementu, daňové poradenství a management dovozních a vývozních operací. Naše klientela se skládá z malých lokálních firem až po nadnárodní koncerny podnikající v energetickém, ropném, plynárenském, stavebním, elektronickém, důlním, těžebním, zdravotním, farmaceutickém průmyslu, neziskovém sektoru, i americké vládě.