ABS Bonifer Czech, s.r.o.

Doprava a přeprava

Seřadit podle: Název společnosti
Nabídka logistických služeb. Přeprava pohonných hmot a nákladů ADR.
ACCOM Czech patří mezi největší obchodně distribuční firmy v rámci České republiky a její tržby přesahují 1 miliardu korun ročně. Ve společnosti pracuje cca 120 zaměstnanců, kteří se starají o každodenní spokojenost našich zákazníků, a na trhu zastupují nejen výrobní závody, které patří pod ACCOM holding Bohušovickou a Choceňskou mlékárnu, ale také mnoho našich tuzemských i zahraničních dodavatelů – ARLA food, ZOTT, Olma, Bel sýry, TPK, Pribina, A.W.Loštice, Madeta, Bauer, Ferrero, Kraft foods a mnoha dalších.Aktuálně disponujeme sítí poboček a cross dockingových překladišť po celém území České republiky, které plně distribučně pokrýváme.
Společnost ADR-Trans poskytuje velmi širokou škálu služeb, kterými jsou například: přeprava komunálního odpadu, průmyslového odpadu, nebezpečného chemického odpadu, odpadních vod, čištění a kamerování kanalizací, přeprava kapalných a sypkých surovin atd.. Dále jsme také činní na poli sanací, kde si umíme poradit s komplexní logistikou.

Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní kompletní stěhovací služby. Zajišťujeme přepravu zásilek, pozemní, leteckou a námořní dopravu.
Zabýváme se mezinárodní a vnitrostátní přepravou a zasilatelstvím. Nabízíme skladování, logistické služby a profesionální mytí plastových přepravek.
Allyn International Services, Inc. (Allyn), je soukromá společnost zaměřující se na komplexní služby v oblasti logistiky. Firma byla založena v roce 1992
Našimi klíčovými činnostmi jsou management přepravních služeb, logistický sourcing, zasilatelství, poradenství v logistice a supply chain managementu, daňové poradenství a management dovozních a vývozních operací. Naše klientela se skládá z malých lokálních firem až po nadnárodní koncerny podnikající v energetickém, ropném, plynárenském, stavebním, elektronickém, důlním, těžebním, zdravotním, farmaceutickém průmyslu, neziskovém sektoru, i americké vládě.
Firma Amont s.r.o. se zabývá dopravou, mezinárodní a vnitrostátní formou spedice, zemními a výkopovými pracemi a opravárenství.
Mezi naše hlavní činnosti patří mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava, spedice, osobní doprava, skladování a logistika, servis DAF a opravy a údržba nákladních vozidel a autobusů.
APL je jedna z největších oceánských přepravců poskytujících globální služby kontejnerové dopravy do více než 95 destinací pomocí jejich globální sítě.
Skupina ARGO zahájila svoji obchodní a přepravní činnost v roce 1993 pod značkou AFG Holding, a.s.Dceřiné společnosti poskytující logistické služby rozšiřovaly úspěšně geografický rámec svého působení, a tak mohly vzniknout i společnosti působící v dalších evropských regionech – ARGO Slovakia, s.r.o., Argo Hungaria, Kft., Argo Ukraina TOB, ARGO Poland Sp. z o.o. a AFG Hamburg.
V roce 2002 přistoupila skupina ke strategickému kroku. Díky akvizici divize rejdařství bývalé Československé plavby Labské a.s. a vzniku ČSPL,a.s. se skupina stala jedním z nejvýznamnějších středoevropských dopravců.

2018 © eLogistika.info